Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az eddigi legjobb első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az eddigi legjobb első üzenetek, amiket társkeresőn kaptatok/küldtetek?

Figyelt kérdés

Ha srác vagy: olyan szöveg érdekelne, amire érkezett válasz. Ha csaj vagy: olyan szöveg érdekelne, amire válaszoltál. Konkrét üzenetekre lennék kíváncsi - NEM a semmitmondó, "írj egy egyedi, vicces szöveget" jellegű jótanácsokra, mert ezzel az okossággal tele a padlás. Van már két, szerintem vicces sablon üzenetem, amivel spammeltem boldogot-boldogtalant, és másfél év alatt jó, ha ötször bejött (értsd: egyáltalán válasz érkezett).


Ha attól féltek, az üzenetküldő viszontlátja itt, nyugodtan írhattok privátban is.


2019. jan. 10. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Én kíváncsi lennék rá! :D

Nem tudok neked sajnos ide bemásolni frappáns üzeneteket, pedig én is kaptam egy-kettő olyat, amire válaszoltam is, hiába nem volt az esetem a pasi, aki küldte. Már az üzenettel is megfogott. :D

2019. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 peca1000 ***** válasza:
76%

Ez általában bejött, ha van olyan kép a csajról, ahol kint van a természetben.


"Szia, látom te is szeretsz kirándulni. Én is szoktam, meg geochachingelni."


Visszaír, hogy az mi?


Leírom neki, érdekesnek találja, így engem is, és a randi is hamarabb összejön.

2019. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
#2, az mi? :D
2019. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
A 2-es jól mondja, ilyen szövegek kellenek, amin spontánnak hatnak. Nem egy agyonizzadt, "kreatívnak" képzelt mondóka.
2019. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Vicces szövegekkel ne próbálkozz az tuti! Ismeretlenül úgy jön le, hogy: "a kis humorherold erőlködik". Viccesnek akkor kell lenni, amikor már van valami kontakt egymás között. Elsőre legyél csak szimplán érdeklődő a másikkal! Jó ötlet valami témát felhozni a fotóval kapcsolatban. Pl: kirándulós helyzet: nagyon szép helyen jártál, ez hol van?. Vagy ha van valami hobbiféle: Tetszik a biciklid! Ezzel jársz a városban?

stbstbstb

2019. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ..............!


Régebb óta lelkes, vagy éppen idő hiányban kevésbé lelkes, olvasója vagyok a naplódnak (mert szerintem remekül írsz, pont ideális mennyiségű humor, ami oldja, de nem elvicceli az amúgy komolyra sikeredett témát), de a tegnapi bejegyzéseddel kapcsolatban fel is merült bennem egy egyre kínzóbb kérdés, amit felteszek, még mielőtt a túloldalt jön ki a kíváncsiságom: Honnan merült fel a téma, mármint miért pont tegnap? Valami olyan jellegű tapasztalás vagy pont neked tettek fel egy olyan kérdést/írtak olyat tinikorú fiúkák?


Elnézést kérek, hogy ha zavartalak, de ezt kérdés özönt semmiképpen nem kommentben akartam feltenni.

A továbbiakban is rendszeres olvasódként, kívánok minden jót:

...........

2019. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
"Szia", Tinder csetben. Általában visszaköszönnek. Ha meg nem, akkor meg úgyis mindegy.
2019. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan fura egy kérdés, én kb mindenre szoktam válaszolni, ha írásban érkezik, nem szóban.


20l

2019. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam(ha túl sok az infós/belsős poén, az azért van, mert ők megtanulták használni és értelmezni a bemutatkozásomban lévő infókat, pl. hogy mi érdekel és mit tanulok):


Szia! :)

Mi az, amit szívesebben kapnál tőlem?

A, Egy hangulatos randi, mozi, talán vacsi

B, Értelmes és releváns beszélgetéseket

C, Többszörös orgazmus?


int main() {

printf ("szia");

rerurn 0;

}


Szia 😄 Nagyon cuki vagy :)

Ha feliratkozol pewdiepie csatornájára a youtubeon, meghívlak egy randira és mindent én állok.<3

(ez tök random volt, de amúgy jópofa :D)


Igazából valami rém menő nyitó dumát akartam ideírni, de lehet előbb károsítottam meg véletlen a céget ahol dolgozom 200ezer forinttal úgyhogy ezek után csak egy "szia, én igenis elolvastam a bemutatkozód és van pár dolog, ami meglepett, úgyhogy összeszedem magam és mindjárt reagálok rá" jutott.


Szia :)

Szivesen elhívnálak pizzázni, de az ananász-pizza kapcsolatrol alkotott véleményed miatt ezt inkább későbbre hagynám nem első randira :D

Viszont egy hosszú sétában és borozásban benne vagyok 😀


Szia, szerinted a kerozin meg tudja olvasztani az acelgerendakat?


Hola que tal? Tu eres muy bonita.

(amúgy magyar volt a srác, csak kinn van, hogy tudok spanyolul)


Szia :)

Látom, szereted a random dolgokat. Elég random este 11-kor a budai várnegyedbe a haveroddal sétálgatni akinek szerelmi bánata van ? Valahol itt lehetsz a közelben, a távolság alapján.



If(!response==1)

{

beeingSad=1;

a="saaaad";

}

else

{

a=Én+Te;

printf("eredmény :%s", a);

}


Run.

.

.

Console :

eredmény=HappyCouple


Well, my computer is the only thing that is working in my life, but I can give you in the name of science. But if you make better tiramisu than my mum, she will hate you. I'm sorry.



Én írtam:

/Leírásában volt valami szösszenet, hogy nem küld képet sem a kocsijáról, sem a farkáról. Bár kocsija nincs is. /

No offense, a kocsi hiánya nem nagy ügy, de azért farkad remélem van. 🤔


/szintén a leírásra alapozva, amiben valami olyasmit írt, hogy milyen fura ez az app, úgy is a képek döntenek és esélyt sem adunk talán a megfelelőnek/

Helló ☺ Úgy látszik, az esély megadatott. De miért adjak esélyt olyannak, akihez biztosan képtelen lennék vonzódni? Kivéve ha barátkozom, de azt elsősorban nem itt szoktam tenni és nem is nagyon szorulok új barátokra.

Én vállalom, hogy a külső alapján adok esélyt, de az egy olyan esély, amit a belsővel bármelyik pillanatban el lehet játszani. Szerintem ez nem akkora bűn.


/Képei közt volt egy pizzázós/

Tudom, nem vagyok egy menő duplasajtos, de azért szeretném, ha egyszer úgy nézne valaki rám, mint te arra a pizzára.

(Válasz: ha sütünk mellé egyet együtt, nem esik nehezemre szerintem. :D

spoiler : azóta nézett már úgy rám, azóta is randizunk :DDDD)


Kérdező, hiába mondod, hogy ne jöjjek a légy kreatív dumával, nálam beszélgetés csak abból lett, ami egyedi szöveg volt. A hali mizu, meg szeretnélek megismerni, meg hogy vagy, meg mit lehet rólad tudni dumákkal tele a padlás. Én tele vagyok érdekes képekkel és kimaxoltam a leírásomat is, szóval elvárom, hogy ne menjenek el mellette borjú módra. Aki ezt teszi, azzal nem akarok beszélgetni. És sajnos több, mint fele az üzeneteknek ugyanaz a k..vagáz sablon "beszéltető" üzenet. Amúgy tud jó lenni egy sablon is, mint látod, némelyikre tudok is mit reagálni és nem unom el magam rajta, de vannak olyanok is, amik annyira elhasználtak (tipik állásinterjúról lopott szituációs kérdések) vagy annyira blődek (tök random 2 oldalas bemutatkozás a semmiről, aminek az utolsó szava az, hogy ismerkedjünk, mintha az nem lenne első körben kellő infó, ami ki van írva és mintha ezt így lehetne), hogy egyszerűen nem válaszolok rá, ha van egy kicsit is jobb társaság vagy érdekesebb üzenet. Nekem olyan ember nem kell, akivel nem maradok fenn éjjel beszélgetni, akár azért, mert nem passzolunk, akár azért, mert nincs fantáziája vagy szociális készsége hozzá. A pizzás sráccal második randin jött szóba egyáltalán, hogy mit dolgozik és milyen messze lakunk egymásról. Addig minden más szóbajött a főzési tudásunktól kezdve az ízlésenkün keresztül az értékrendünkön és az ötleteinken át az olyan témákig, mint az abortusz. Van, akinek ez túl magas és túl wtf, nálunk csak folyt a beszélgetés és nagyon sokat röhögtünk egymáson/egymással írásban is. Ezt tény, hogy nem lehet erőltetni, de egy igénytelen üzenettel és azzal, hogy valaki félvállról foglalkozik a másikkal és oda sem figyel igazán, képtelenség elérni. Sokan elvárják, hogy működjön a kémia és pörögjön a beszélgetés, de ez energiaráfordítás és odafigyelés nélkül nem megy. Akkor sem, ha odaírod, hogy ismerkedni szeretnél vagy ha beszélteted. Hányszor néztek már engem is ostobának így... Az ember érzi, ha nem figyelnek rá és a futószalagra került.

2019. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kiváltképpen #9-nek a részletes kifejtését.


Ha már itt vagyunk, #9.

"Kérdező, hiába mondod, hogy ne jöjjek a légy kreatív dumával, nálam beszélgetés csak abból lett, ami egyedi szöveg volt."

Kreatív voltam. Ilyen üzenetet hétszentség, hogy még nem kaptak senkitől, és nem is fognak soha. A statisztika? ~30 lánynak küldtem el azt a levelet, visszaírt 3, hogy tetszik neki, de messze lakunk (...messze? egy ilyen országon belül? magam kaparnám le az arcomat, ha ilyet mernék mondani), egy visszaírt, hogy "nem engem keres" (mert ezt aztán lehet tudni egyetlen olyan üzenet alapján, ami még tetszett is neki), a többi pedig néma csenddel válaszolt. Sőőőt, egyikük még a "nem érdekel" gombra is nyomott, tehát nemcsak nem válaszolt, de jure le is tiltott. Egyedi szöveget meg aztán KWA nehéz úgy írni, ha legjobb esetben annyi van kitöltve az adatlapból, hogy mik az elvárások. Te a kivétel vagy, csak éppen nem az 5-ből vagy az 1, aki ír magáról, hanem a ~75-ből.


Igazából nagyon egyszerű persze a magyarázat: nem nézek ki jól, így aztán fejre is állhatok.

2019. jan. 11. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!