Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első élő találkozásra legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élő találkozásra legjobb barátnőt és pasiját hívni? Szerintetek illik?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, beszélgetek egy 18 éves csajjal facebookon szinte 2 hete és ma fogunk találkozni először(más városban lakik) és írta nekem, hogy fog jönni egy unokatesója és annak a barátja is. Szerintem ez nagyon tiszteletlen velem szemben. Első randira mást, másokat(!) is elhívni magad mellé...el is ment a kedvem az egésztől.

Nektek mi a véleményetek? Most meg írja facebookon, hogy reméli nem baj... erre mit írjak vissza? Mindenképp megmondom, hogy egyedül jobb lett volna... de hogy fejezzem ki, hogy ne sértsem meg...elég ha már ő megsértett ezzel.



2017. jún. 10. 11:56
1 2 3 4
 1/31 Lazy Lover ***** válasza:
70%
ez maxi gáz így el se mennék
2017. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Énis ezen vagyok...
2017. jún. 10. 12:00
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg neki, hogy de, baj. Legalább tudod előre, és nem csak megjelenik utánfutókkal.
2017. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelműen gáz. Nyugodtan add tudtára, hogy téged ez zavar. Nem jó, ha már az elején mindent lenyelsz.
2017. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Egyszer még említette pár napja, hogy a barátnője is jött volna csak az anyjáék nem engedik...gondoltam hála Istennek. Most meg az van, hogy mégis jön és még a pasiját is hozza...nagyon elment a kedvem az egésztől. Én elmegyek erre a randira de éreztetni fogom a csajjal, hogy ezt nagyon elbaszta.
2017. jún. 10. 12:02
 6/31 anonim ***** válasza:
64%
Elég gyerekes a csaj,nem találkoznék vele inkább.
2017. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
na megírtam, hogy jobban örültem volna ha kettesben lettünk volna.. így nehezebben szabadulok fel és megkérdeztem, hogy végig velünk lesznek-e?
2017. jún. 10. 12:07
 8/31 anonim ***** válasza:
21%

Nem baszott el semmit. Az, hogy neked gondot okoz csatlakozni egy másik viszonyrendszerbe a te bajod, nem az övék.

Semmi gáz nincs ebben. Én feltalálnám és jól érezném magam.

Nekem az első pár randi között volt olyan, hogy a csaj szalagavató utáni bulijára mentünk és konkrétan a full iskolája ott volt, bnőstől, pasistól, mittom én.

200 ismeretlen ember. 6-8 ültünk egy asztalnál és teljesen jól eldumáltam mindegyik kis csitrivel. :D

2017. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Persze, csak az nem egy olyan helyzet volt, hogy 2 hete dumálsz egy csajjal és megbeszéltetek egy időpontot és elhívja a fél baráti körét :) A kettő két külön dolog :) és nagyonis alkalmazkodok a "viszonyrendszerbe" mivel elmegyek a randira, de hogy hogyan fogok viselkedni az majd kiderül...
2017. jún. 10. 12:12
 10/31 anonim ***** válasza:
23%

#9 Nem a fél baráti körét hívta el, csak egy bnőjét, az meg a pasiját. Nincs. ebben. semmi. gáz.

Alkalmazkodj. Attól, hogy megjelensz a randin és elküldöd a p_csába, hogy "ezt hogy képzelted mégis" még nem alkalmazkodtál, csak hisztiztél egy jót. :D

Mert eddig ez volt a terved.

2017. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!