Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első élő találkozásra legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élő találkozásra legjobb barátnőt és pasiját hívni? Szerintetek illik?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, beszélgetek egy 18 éves csajjal facebookon szinte 2 hete és ma fogunk találkozni először(más városban lakik) és írta nekem, hogy fog jönni egy unokatesója és annak a barátja is. Szerintem ez nagyon tiszteletlen velem szemben. Első randira mást, másokat(!) is elhívni magad mellé...el is ment a kedvem az egésztől.

Nektek mi a véleményetek? Most meg írja facebookon, hogy reméli nem baj... erre mit írjak vissza? Mindenképp megmondom, hogy egyedül jobb lett volna... de hogy fejezzem ki, hogy ne sértsem meg...elég ha már ő megsértett ezzel.



2017. jún. 10. 11:56
1 2 3 4
 11/31 Lazy Lover ***** válasza:
10 igen is maxi gáz jó hogy nem az apjával anyjával megy :D
2017. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%

A helyzet az, hogy kettesben is frusztrált és ideges lennél, hát még 2 másik ember előtt, akik ugyan úgy megítélnek majd, ráadásul ki is beszélnek randi után.

Félsz! Ez a helyzet. És ezt a félelmedet akarod rajta számon kérni.

2017. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem küldöm el a ..csába, azt írtam, hogy éreztetni fogom...ami annyit jelent, hogy pl. halgatagabb leszek, a csajjal kívántam megismerkedni nem a barátnője pasijával. :)) és az amúgy mindent elfogadok, amit írtál, de az, hogy "nincs ebben SEMMI gáz" na ebbe azért bele tudnék kötni, akkor énis hívhatnám a haveromat és a barátnőjét...szépen is néznénk ki.
2017. jún. 10. 12:18
 14/31 anonim ***** válasza:
29%
#11 Nem gáz, csak szorongó és zárkózott emberek vagytok, akiknek attól leizzad a tenyere, ha zsepit kell kérniük egy idegen embertől.
2017. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%
#13 Már bocs, de ez: "elmegyek erre a randira de éreztetni fogom a csajjal, hogy ezt nagyon elbaszta.", nem éppen a finom célzásokra utal.
2017. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Persze, hogy félek, bőven van mit elcseszni...nem részletezném...de nincs semmi kedvem, ahhoz, hogy másnap reggel én legyek a téma 2ejük között, majd ugyanaznap, rá 2 órára meg már a másik csaj és a pasija osszanak engem.
2017. jún. 10. 12:22
 17/31 anonim ***** válasza:
35%

#16 Na!!! Ez végre őszinte volt. Így már teljesen máshogy hangzik. Én is félek egy randi előtt, pedig voltam már két tucat első randin, de pont ezért marad izgalmas.

Szeretem, ahogy ver a szívem előtte, szeretem az izgalmat, a feszültséget a levegőben.

Te leszel a téma, ezt fogadd el. Nincs ebben semmi rossz.

Hagy beszéljenek ki. Én is félnék, mindenki félne, de bátorság. :)

2017. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
39%
Hívd te is a haverod meg a barátnőjét...:-DD
2017. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Figyelj...nekem nem a randival lesz a baj, én ott remekelni fogok!..úgy érzem, volt már randim nem is egy. De a csaj a tudtomra adta, hogy mást is szeretne.. :)) és nála alszok... de viszont fél éve nem voltam nővel...kell tovább ecseteljem, na innen ered az én félelmem és igazából minden innen ered :(
2017. jún. 10. 12:27
 20/31 anonim ***** válasza:
62%

62% az , hogy te olyan vagy, nem jelenti azt, hogy más is ilyen.

Minek akarod a saját ökörségedet másra ráerőltetni???

Olvashattad, a többségnek se lenne túl nyerő, egy ilyen felállás, mit agonizálsz ezen, milyen fsza, bátor gyerek vagy?

Örüljél magadnak, és had döntse el a kérdező, neki mi a jó.

Igen, kérdező, ez elég tré a csaj hozzáállása, én nem erőltetném már a helyedben.

Ha ilyenre nem jön rá, valószínű még máshol is bajok lehetnek vele.

2017. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!