Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első élő találkozásra legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élő találkozásra legjobb barátnőt és pasiját hívni? Szerintetek illik?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, beszélgetek egy 18 éves csajjal facebookon szinte 2 hete és ma fogunk találkozni először(más városban lakik) és írta nekem, hogy fog jönni egy unokatesója és annak a barátja is. Szerintem ez nagyon tiszteletlen velem szemben. Első randira mást, másokat(!) is elhívni magad mellé...el is ment a kedvem az egésztől.

Nektek mi a véleményetek? Most meg írja facebookon, hogy reméli nem baj... erre mit írjak vissza? Mindenképp megmondom, hogy egyedül jobb lett volna... de hogy fejezzem ki, hogy ne sértsem meg...elég ha már ő megsértett ezzel.



2017. jún. 10. 11:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
37%

#19 Chh, "remekelni fogok". Nincs ember, aki így indul el fél év után randizni. Hagyjuk.

Szóval az a problémád, hogy hamar el fogsz élvezni és ezt ki fogják beszélni? Ezt akkor is kibeszélnék, ha nem lennének ott a randin. Nem értem. Terelsz.

2017. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

#20 Attól, hogy a többség mond valamit, nem kell egyetértenem velük, és tetszőleges terjedelemben meg is fogalmazhatom erről a véleményem. Még akkor is!, ha ez a kérdezőnek sem tetszik. Mivel nyílt kérdést tett erről fel.


Hiába vagytok sokan, ettől még nem lesz igazatok. :)

2017. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok "öreg" hozzátok, de ez egy szörnyen óvodás kislány még.Randira nem viszünk se kutyát, se macskát, se papagájt, sem barátnőt!A randi azért randi, hogy kettőtökről szóljon.

Ha rám hallgatsz, hagyod a francba, szörnyen ostoba a hozzáállása ennek a kislánynak.

Üdv:egy öreg, 32N

2017. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%
#20 Ahogy eddig is mondtam, nem a dupla randi a "tré", hanem az, hogy a saját frusztráltságotokat vetítitek ki a csajra. És még csak észre venni sem vagytok hajlandóak. Na ez az ami ultraaaaaaaaaa tré. :D
2017. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
65%

Szoval nala alszol...aha.

Arra nem gondoltal, hogy talan azert jon gardaval, hogy megnezzenek nem e egy fura fazon vagy? :D

Lattam mar ilyet,miutan lattak, hogy a sraccal minden rendben, a baratoknak "vmi isszonyat fontos dolog kozbe jott". Nem lehet kizarni ezt sem.

2017. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, az én problémám az az én problémám, elismerem, de ETTŐL FÜGGETLENÜL szerintem is gáz az első randira másokat is hívni. Komolyan mondom, én arandival kapcsolatban szinte maximálisan magabiztos vagyok, még ilyen elbaszott feltételek mellett is. Ami viszont a randi után jön, na ott már egyáltalán nem vagyok magabiztos, de ismét hangsúlyoznám ez két külön téma...
2017. jún. 10. 12:50
 27/31 AchromaticSmarties ***** válasza:
69%
Ha mások is vannak a randin, az nem randi.
2017. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Már bocs, de biztos vagy te abban, hogy ez randi? Lehet csak barátkozni akar. Meg egyáltalán miből gondolod, hogy két hét netes csevegés után rögtön szétdobja neked a lábát?

Meg egyáltalán hova mentek?

2017. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem fél, mert a neten ismert meg.
2017. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy megmondta.
2017. jún. 10. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!