Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak válogatósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak válogatósak?

Figyelt kérdés

A külföldi férfiak valamiért elnézőbbek, vagy nem is tudom.

Több külföldi férfiismerősöm, haverjaim, barátom van, akikről tudom, hogy tetszem/tetszettem nekik, és itt most normális, értelmes, jóképű, jövőképpel, munkahellyel rendelkező 20-30 év közötti férfiakról van szó.

Többségében németek voltak, de akadt néhány dél-amerikai, horvát és orosz is.

Kint élek, szóval ezek személyes tapasztalatok, nem neten tették a szépet.


Magyarok viszont se itt, se otthon nem érdeklődtek irántam soha, és itt az oldalon is eléggé azt látom, hogy még az is válogat, aki hátrányos rajtról indul (külseje, jelleme, háttere vagy minden az egyben miatt).


Valóban külsőorientáltabbak otthon az emberek, vagy csak belefutottam néhány abszolút elfogadó külföldibe?


Egy átlagos (tehát nem insta-girl) magyar lány


2019. jan. 19. 11:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%

Dettó,most nagyon meghoztátok a kedvemet fél év múlva diplomázom addig felhúzom az angolomat és megyek az tuti :) Amúgyis már egy éve egy külföldi pasival levelezek,úgyhogy ez sosem volt kérdés számomra :)


Ui: szívemből szóltatok lányok én is azt tapsztalom főleg itt a fővárosban,hogy egyszerűen csak a szépségkirálynő külsejű lányok iránt van kereslet,ha ne adj isten valami miatt látómezőbe kerülök és mondjuk kapcsolat is lesz attól kell rettegnem,hogy mikor jön egy jobb akire lecserél,mert folyton érezteti velem,hogy azért én nem vagyok olyan jó..

2019. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

#14 amit írtál az így van.

De nem csak a férfiakra, hanem a nőkre is pontosan ugyan ennyire igaz.

2019. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%
Látom, megjöttek a lepontozó lúzer szűz fiúkák.
2019. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
56%
# 23 Én az vagyok, mégsem pontoztam le senkit. Miből gondolod, hogy ők pontoznak le? Mi ez a nagy ellenszenv és utálat irányunkba? Hisz nem is ártottunk még a női nemnek, aztán itt az oldalon mindig felemlegetnek minket, mint valami gonosz kis szörnyeket. Pedig mi is köztetek élünk, ugyan úgy emberek vagyunk, mint ti.
2019. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!