Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek is elegetek van a telhetetlen, de csak hitelt vagy a nagy semmit felmutatni tudó magyar nőkből?

Figyelt kérdés

Van saját házam, autóm, megtakarításom, de mióta vége lett volt párommal(7 hónapja)csakis olyan nőkkel randiztam, ismerkedtem meg akik:

-több milliós diákhitelt halmoztak fel, aminek nagy részét fogyasztási cikkekre használtak fel

-több százezres, de esetenként milliós nagyságú áruhitelt halmoztak fel, mert kell az iphone, kell a nagytévé, kell a 300 ezres laptop mert csak azon lehet messengerezni vagy kényszeresen vásárolnak ruhákat, kiegészítőket

-szüleikkel laknak

-irreálisan magas életszínvonalt képzelnek el maguknak, úgy, hogy 25-35 éves korukra 100 000 forint megtakarításuk sincs

-eszetlenül költekeznek amint pénzhez jutnak, semmiféle előrelátásuk nincs, úgy vannak vele, hogy majd a herceg fehér lovon úgyis mindent megad nekik, minek gyűjteni, befektetni...


Lehet én vagyok a hülye, hogy ez számít, de én képtelen vagyok ilyen nőkkel bármit is elképzelni. Tudom, eleve nem erősség ebben az országban a pénzügyi tudatosság és önfegyelem, de ez még nem is lenne akkora baj, ha nem társulna irreális, a férfiak felé irányuló elvárásokhoz.


Annak is tudatában vagyok, hogy vannak olyan nők, akik nem ilyenek, de azt nyugodtan elismerhetjük, hogy a nagyon nagy többség ilyen, illetve akik nem ilyenek, azok nagyon hamar elkelnek.


Másnak is elvette a kedvét ez, az ismerkedéstől és a párkapcsolatoktól?


2018. dec. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Azt is hozzáteszem, hogy igen, nagyon sok férfi is hülye a pénzügyekhez és képtelenek jól felhasználni a keresetüket. Viszont nagyságrendi különbség van a két nem között és a férfiak(legalábbis a barátaim)teljes mértékben közömbösek abban a témában, hogy a nőknek milyen ingatlan és vagyon tárgyai vannak......
2018. dec. 8. 18:40
 2/41 anonim ***** válasza:
32%
Én a magam részéről örülnék, ha a nők hitelt tudnának felmutatni. Mivel zömében össze-vissza beszélnek, az érzelmeik által erősen befolyásolva, ezért joggal lehet őket hiteltelenséggel vádolni :D
2018. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

*himsovinizmus on*

Érzelmeik... :D :D :D Arra érted ezt, amikor nem tudják hirtelen eldönteni, hogy kinek van nagyobb farka és ki fog többet keresni és rájuk költeni 10 év múlva? Jó vicc...

*himsovinizmus off*


(Ne térjünk el a tárgytól)

2018. dec. 8. 18:44
 4/41 anonim ***** válasza:
17%

Pont ezért akarnak gazdag palit, mert csórók.

Azok a leghangosabbak, hogy csöves palika nem kéne 8 általánossal, nettó 150 ezres fizuval, akik kb. ugyanezen a szinten vannak.

2018. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
81%
Hiteltelen Űrkutya vagy melyik nőelennes propgandista vagy.
2018. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
11%

Igen, felmutatni általában csak a csinos kis pofijukat, testüket tudják felmutatni, meg az ex proplémákat, hitelt, esetleg egy másik pasi gyerekét.


De ez is elég, így sajnos a kínálat találkozik a kereslettrl.

2018. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
17%
Hihetetlenül pontos leírás.
2018. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
20%
Nincs ezen semmi meglepő tisztelt Kérdező. A magyar nők többsége simán csak el akarja tartatni magát.
2018. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként tényleg tökéletes leírást adtál. 😂


Én is ismerek nőket, akiknek a fizetése a netto 200 000-et sem éri el, de Iphone-al nyomulnak, és lövik fel az instára az azzal készült képeket. Az persze, hogy miből fizetik a részletet már más kerdés, arra ott vannak a szüleik vagy a bolond pasija.

2018. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
97%
Nőként naivan megkérdezem: akkor miért nem vártok el többet? Sírtok, hogy csak a pinát adják meg a pofit, de annyit is vártok el. Nőjenek az elvárásaitok. Aki lemorzsolódik, azt hagyni kell, aki hozza, azok közül választani.
2018. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!