Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek is elegetek van a telhetetlen, de csak hitelt vagy a nagy semmit felmutatni tudó magyar nőkből?

Figyelt kérdés

Van saját házam, autóm, megtakarításom, de mióta vége lett volt párommal(7 hónapja)csakis olyan nőkkel randiztam, ismerkedtem meg akik:

-több milliós diákhitelt halmoztak fel, aminek nagy részét fogyasztási cikkekre használtak fel

-több százezres, de esetenként milliós nagyságú áruhitelt halmoztak fel, mert kell az iphone, kell a nagytévé, kell a 300 ezres laptop mert csak azon lehet messengerezni vagy kényszeresen vásárolnak ruhákat, kiegészítőket

-szüleikkel laknak

-irreálisan magas életszínvonalt képzelnek el maguknak, úgy, hogy 25-35 éves korukra 100 000 forint megtakarításuk sincs

-eszetlenül költekeznek amint pénzhez jutnak, semmiféle előrelátásuk nincs, úgy vannak vele, hogy majd a herceg fehér lovon úgyis mindent megad nekik, minek gyűjteni, befektetni...


Lehet én vagyok a hülye, hogy ez számít, de én képtelen vagyok ilyen nőkkel bármit is elképzelni. Tudom, eleve nem erősség ebben az országban a pénzügyi tudatosság és önfegyelem, de ez még nem is lenne akkora baj, ha nem társulna irreális, a férfiak felé irányuló elvárásokhoz.


Annak is tudatában vagyok, hogy vannak olyan nők, akik nem ilyenek, de azt nyugodtan elismerhetjük, hogy a nagyon nagy többség ilyen, illetve akik nem ilyenek, azok nagyon hamar elkelnek.


Másnak is elvette a kedvét ez, az ismerkedéstől és a párkapcsolatoktól?


2018. dec. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%
Megtehetik, mert mindig lesz bőven olyan férfi, aki megmentőt játszik a punciért cserébe. Ha egyszer a nők számára a férfi a legkönnyebb pénzszerzési forrás, miért ne élnének ezzel? Miért mondanának le a kiváltságaikról?
2018. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
98%

Nőként is elegem van az ilyen nőkből. Pont azért, mert hasonló mentalitást szül a létezésük. Randiztál 3 csajjal akik ilyenek voltak, akkor nyilván az összes nő ilyen. Bár erről én azt gondolom, hogy kereslet-kínálat. Ha te azzal nyitod az ismerkedést, hogy milyen egzisztenciád van, és ezt tartod a legfontosabbnak akkor természetesen ilyen nőket fogsz vonzani.

Az a szomorú, hogy azokat a nőket akik szintén saját egzisztenciával rendelkeznek ugyan ilyen anyagias szar szövegekkel akarnak felszedni sokan. Aztán én vagyok a bunkó ha átváltok lenéző üzemmódba és közlöm vele, hogy kicsit sem érdekel milyen kocsija vagy mennyi pénze van.

Sajnos az általad leírt jelenség a férfiak körében is jelen van. Én ezt egyszerűen csak unintelligenciával azonosítom, mint nők esetében. Egyik hiteléből fizeti vissza a másikat mert neki új telefon kellett, elkezdett gyűjtögetni házra de inkább vett egy új BMW-t az egyébként tökéletesen működő autója helyett. Szóval vannak ilyen emberek. De ez még mindig csak a társadalom kis része. Ha a te környezetedben csak ilyenekkel találkozol, akkor te vagy rossz helyen. Hasonló hasonlót vonz, hülyének hülye a párja.

2018. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Pumukli alfahím ***** válasza:
16%
Igaza van a kérdezőnek.Amelyik nő eltudja tartani magát,az nincs rákényszerülve arra hogy a jobb megélhetésért eladja magát.
2018. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem senki sem tehet arró,hogy gazdag, vagy szegény családba születik. Sok lecsúszott szülő kényszeríti a gyereket arra,hogy hamar àlljon be a sorba, és dolgozzon amint felnő,illetve vegyen fel hitelt.Szintén igaz az is,hogy akinek a szülei olyan szegènyek,(és igen lehetnek azért azok,mert totàl hülyék,de a gyerek erről sem tehet)hogy nem tudják fizetni még csak a lakhatást vagy akár csak az étkezést sem az egyetemen,akkor ott a diákhitel,mert baromi nehéz munka mellett nappalin tanulni,mert teljes embert kívàn.Sok más oka is lehet a hitelnek és a pénztelenségnek ez csak 2 példa volt, és az a legrosszabb hogy minden folytatólagosan következik a másikból.Ha nem diplomás csalàdba születik valaki, akkor a szegényebb család statisztikailag kisebb az esèlye annak,hogy az illető értelmisègivè váljon.És egy érettsègis/szakmunkás nincs túlfizetve.Sokan attól még nagyon értelmes,intelligens emberek.Azt se hagyjuk ki,hogy van aki tènyleg imádja a szakmáját, pl.hogy eladó vagy mondhatnék akármit,de keres vele amennyit keres.Azt is tegyük hozzá,hogy külföldön magasabb színvonalon élnek a szakmunkások,szakemberek,vendéglátósok,eladók, és nem az emberekkel van a baj,hogy az adott nem túl jövedelmező munkàt végzi,hanem nincsen a munka megfizetve.


Szóval,ha nincs egy “mecènásod” aki fizeti a tanulmànyaid,addig ad lakást a segged alá,ès minden lehetősèget behabzsolsz,amit valakinek meg kellett teremtenie aki nem te vagy,hanem a szüleid,így aztàn könnyű villogni a kocsiddal ès a megtakarításoddal.

Tanulni mindenki tud.Beseggelni a tananyagot mindenki tudja,ezt is te érted el az igaz,és valószínűleg,ebből lett jó munkád,ami hozta a jó fizetést is, és az összes többi vagyontárgyat.De valljuk be, mindenki más esélyekkel indul.

Vannak aranyásó proli lányok,a saját környezetemben is látom.De a kérdésed önmagàban,hazug és provokatív.Rengeteg tisztességes lány van aki nincs tele pènzzel.Ugyan így rengeteg ilyen srác is van. Biztos annyi a világ akikkel te randiztàl már.A pènztárca alapjàn elítèlni valakit,pedig nem vall túl jó szemèlyes értèkrendre.

2018. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
19%

És mégis mennyi nő rendelkezik saját egzisztenciával?


Egzisztenciája van az olyan nőnek, aki tehetős családba született, lehúzta a volt férjét, vagy luxusprostiként dolgozott. Igen, ezeknek van - almás telefonnal az élen minden.


De hány nő rakott össze fáradságos munkával önerőből pl. egy vidéki 2 szobás lakásra pénzt? Nagyon-nagyon kevés. Én azt látom, hogy még a tisztessegesebb nők többsége is inkább férjhez megy, és úgy boldogul, mert egyedül képtelen rá.


Nagy igazság: a nőnek a férfi a legegyszerűbb pénzkereseti forrás.

2018. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne a pénzen keresztül közelítsd meg a kérdést. Valahogy a találkozó előtt kéne szűrni az alapján, hogy rákérdezel az érdeklődési körére, meg a jövőbeli terveire, és ezekről részletesen kérdezed őket. Ha azt látod, hogy reális választ adnak, nagy valószínűséggel nem lesz semmi hitel a képben. Ha meg nem beszélgetsz velük előre ilyesmiről, akkor viseld a következményeit... :D
2018. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%
Amennyiben hitel nélkül van a håzad, biztosan nem saját önerödböl, attól is függ hol van az a ház és milyen állapotban, tehát nagyon sok tényezö közrejåtszik abban, hogy verhesd a melled. Rövid ujjú pasik keresenek kecskét és ne nöt. Azt mondjátok a nöknek vannak elvárásaik, a gyakorin egyéb nincs a rinyálás, a töketleben pasik tömkelege.
2018. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%
Gondolkozz el azon, hogy a normális nők, jó munkahellyel, jó körülményekkel miért nem téged választanak.
2018. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
13%
A kérdező nagyon tisztán látja a helyzetet. Ő az élősködők rémálma. Nem mindenki balek, nem mindenkit lehet pinával kisemmizni.
2018. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
87%

Miért randiztál velük?

Azt csak vágod, hogy azt, hogy kiválasztasz valakit, udvarolsz nekik, végül randizol, azt te csinálod...

2018. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!