Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek is elegetek van a telhetetlen, de csak hitelt vagy a nagy semmit felmutatni tudó magyar nőkből?

Figyelt kérdés

Van saját házam, autóm, megtakarításom, de mióta vége lett volt párommal(7 hónapja)csakis olyan nőkkel randiztam, ismerkedtem meg akik:

-több milliós diákhitelt halmoztak fel, aminek nagy részét fogyasztási cikkekre használtak fel

-több százezres, de esetenként milliós nagyságú áruhitelt halmoztak fel, mert kell az iphone, kell a nagytévé, kell a 300 ezres laptop mert csak azon lehet messengerezni vagy kényszeresen vásárolnak ruhákat, kiegészítőket

-szüleikkel laknak

-irreálisan magas életszínvonalt képzelnek el maguknak, úgy, hogy 25-35 éves korukra 100 000 forint megtakarításuk sincs

-eszetlenül költekeznek amint pénzhez jutnak, semmiféle előrelátásuk nincs, úgy vannak vele, hogy majd a herceg fehér lovon úgyis mindent megad nekik, minek gyűjteni, befektetni...


Lehet én vagyok a hülye, hogy ez számít, de én képtelen vagyok ilyen nőkkel bármit is elképzelni. Tudom, eleve nem erősség ebben az országban a pénzügyi tudatosság és önfegyelem, de ez még nem is lenne akkora baj, ha nem társulna irreális, a férfiak felé irányuló elvárásokhoz.


Annak is tudatában vagyok, hogy vannak olyan nők, akik nem ilyenek, de azt nyugodtan elismerhetjük, hogy a nagyon nagy többség ilyen, illetve akik nem ilyenek, azok nagyon hamar elkelnek.


Másnak is elvette a kedvét ez, az ismerkedéstől és a párkapcsolatoktól?


2018. dec. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

A külső mindkét nemnek fontos, tehát ez kioltja egymást az elvárások között.


Viszont mig a férfiaknak éppen elég az, hogy a nő ne legyen tele adóssággal és betudjon szállni a rezsibe, addig a nők a férfiaktól várják el a csodát, hogy 30 éves korára már minimum 50 milliós vagyona legyen a semmiből.


Én személy szerint amellett, hogy fizettem a rezsit, a kaja, utazás stb nagy részét, még mindig többet házimunkát végeztem, mint a volt párjaim, pedig ők az átlagosnál sokkal értelmesebb, gondosabb lányok voltak. Szóval erről ennyit.

2018. dec. 9. 14:31
 32/41 anonim ***** válasza:
79%

"A külső mindkét nemnek fontos, tehát ez kioltja egymást az elvárások között."


Ez továbbra sem válasz arra, hogy a "nők" kategóriába miért csak a nők kb 20%-a tartozik bele akik alapján az egész nemet elítélitek. Továbbá, ha én megelégszem külsőre hasonló kaliberű pasival mint én vagyok, akkor talán lehetnek belső elvárásaim. Elég szomorú, ha a pasik többségének nincs és utána meg sírnak.



"Viszont mig a férfiaknak éppen elég az, hogy a nő ne legyen tele adóssággal és betudjon szállni a rezsibe, addig a nők a férfiaktól várják el a csodát, hogy 30 éves korára már minimum 50 milliós vagyona legyen a semmiből."

Nem várjuk el. Egyetlen normális nő sem várja el, ja várjál, azok nem számítanak neked. Hát akkor...sajnálom.



"Én személy szerint amellett, hogy fizettem a rezsit, a kaja, utazás stb nagy részét, még mindig többet házimunkát végeztem, mint a volt párjaim, pedig ők az átlagosnál sokkal értelmesebb, gondosabb lányok voltak. Szóval erről ennyit."


Értem, tehát annyira a külsőre mentél, hogy még takarítani is hajlandó voltál helyettük is. Én erre nem lennék büszke és ezért nem a másik nemet szidnám. Az igazság az hogy neked nem kell rendes, normális, tanult, képzett, intelligens, véleménnyel rendelkező nő, ha nem csinibaba és hiába keseregsz itt és szidod a NŐKET, a helyzet továbbra is az, hogy a hiba a te készülékedben van. Ha én csak jóképű macsókra áhítoznék, akkor kapnám az ívet hogy miért várok el tőlük jó belső tulajdonságokat. Fordított esetben persze a nők a hibásak, nem te vagy felszínes phöcs. Ja, de. :-)

2018. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Tudod kicsim, veled sem az a baj, hogy nem nézel ki jól, vagy túlon túl értelmes vagy, hanem az a mérhetetlen gőg ami belőled árad. Ha jól néznél ki és te lennél a legértelmesebb nő a világon, akkor sem kellenél ilyen stílussal. Lófszt nem tudsz rólam, de kiváló megállapitásokat tudsz ide rittyenteni nekem a semmiből, grat!


"Ez továbbra sem válasz arra, hogy a "nők" kategóriába miért csak a nők kb 20%-a tartozik bele akik alapján az egész nemet elítélitek. Továbbá, ha én megelégszem külsőre hasonló kaliberű pasival mint én vagyok, akkor talán lehetnek belső elvárásaim. Elég szomorú, ha a pasik többségének nincs és utána meg sírnak."


Az mióta nem belső "elvárás", hogy ne egy retardált hulye p1csa legyen a másik, aki képtelen a pénzzel bánni? Talán mégsem vagy olyan okos mint amilyennek képzeled magad? Mégis milyen elvárás lenne? Egyébként kérlek, aki elvárásokkal indul egy kapcsolatban, az sosem lesz boldog. Tudnod kéne, hisz te olyan okos vagy.


"Nem várjuk el. Egyetlen normális nő sem várja el, ja várjál, azok nem számítanak neked. Hát akkor...sajnálom." Azt csodálom, hogy a számitógéped betudod kapcsolni ennyi ésszel. Ki mondta, hogy nem számitanak? Honnan veszed? Kérlek idézd azt a sort, amiből ezt szűrted le. Ja, hogy csak a kitalált vagy vélt tulajdonságaim alapján személyeskedsz? Bocs.


"Értem, tehát annyira a külsőre mentél, hogy még takarítani is hajlandó voltál helyettük is. Én erre nem lennék büszke és ezért nem a másik nemet szidnám."

Te szellemi visszamaradott vagy, vagy egy femináci provokátor akit évek óta nem bsztak meg és itt éli ki a férfigyűlőletét?


Idézem, hogy ez mely mondatomra irtad:

""Én személy szerint amellett, hogy fizettem a rezsit, a kaja, utazás stb nagy részét, még mindig többet házimunkát végeztem, mint a volt párjaim, pedig ők az átlagosnál sokkal értelmesebb, gondosabb lányok voltak. Szóval erről ennyit.""


Tehát a sokkal értelmesebb és gondosabb lány=annyira a külsőségekre mentem rá, hogy csak h megtartsam magamnak őket, takarítottam. Értelek... :D Nem is azért, mert alapvetően olyan beállitottságú ember vagyok, aki mindenféle ellenszolgáltatás nélkül szereti rendben tartani az otthonát és élvezi ha főzhet egy jót magának és a párjának. Áhh, csak azért csináltam mert ezzel lehet megtartani egy végletekig buta, de top modell nőt. Okos vagy vagy mint az albán szamár.


Őszintén szólva válaszra sem kellett volna méltassalak, annyira egy megkeseredett, gőgös, buta lény vagy, hogy annak is örülhetsz, ha egy férfi arra kér, hogy beléd törölje a cipőjét.

2018. dec. 9. 16:54
 34/41 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg az a világ legnagyobb álszentsége, hogy neked nem fontos a külső. :D Mindenkinek az, csak szerencsére mindenkinek más mértékben és mindenkinek más az ideálja. Számomra a sminkeletlen, festetlen, utcai ruhás(farmer, póló, pulcsi), magassarkút nem hordó lányok jönnek be. Tehát annyira mellé lőttél a "csinibabával" mint ide Sydney.


Szidni pedig nem szidtam senkit, egészen addig amig ide nem jöttél a buta pofáddal. Egy általam megélt tapasztalati eseménysort osztottam meg veletek, szigorúan leszögezve, hogy vannak kivételek. Akkor meg?

2018. dec. 9. 16:58
 35/41 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező te egy hólyag vagy, ha nem lenne mikropèniszed és nem a nő vagyonával apellàlnàl, akkor már rég boldog lennèl.Szerintem ha szilàrd önértékelésed lenne, és igazi férfi lennèl, akkor a nő nyugodtan vàllalhatnà melletted akár egész èletében a tradicionàlis női szerepeket, ha éppen arra vágyna, gondolok példálul arra, hogy anya akarna lenni kizárólag, mert neki az a jó. De neked karrierista, szuper egzisztenciàval bíró, takarítógèp, szexi dög kell, aki forgatja a pénzt .Szerintem ennyire te sem vagy tiptop. Valami elvakult radikàlis falloszkomlexusos feministàval próbàlkozz.
2018. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
87%
Akkor is ti alakítjátok a saját elvárásaitokat. Nektek a pina mindennél fontosabb, minden mást elnéztek neki. Miért?
2018. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező ne húzd fel magad.


Ebben a rovatban ez van. Ha kritizálod a nőket, rögtön megjelenik az a 4-5 feminista női válaszoló - rendszernt 70-80%-osak, könnyen fel lehet őket ismerni - akik semmilyen módon nem tűrik a nők kritizálását, és igen, ilyen gőgös hangnemben beszélnek. Egymásnak pacsiznak, másokat lehúznak, sőt rászállnak egy emberre is. Sajnos ezzel a bandával nem lehet mit kezdeni, meggyőzni őket nem lehet, ezért a legjobb, ha figyelmen kívül hagyod őket.

2018. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
25%

"Az igazság az hogy neked nem kell rendes, normális, tanult, képzett, intelligens, véleménnyel rendelkező nő, ha nem csinibaba és hiába keseregsz itt és szidod a NŐKET"


Erre azért reagálnék:


Nem a nőket szidja az illető, hanem a nők EGY CSOPORTJÁVAL van gondja.


Tanult, intelligens stb... persze, persze. Magyarul egy olyan farizeus lelkületű nő, mint amilyen te vagy, ugye?


Csak halkan súgom meg, hogy a csinibabák - akiknek a nevét ti nem kicsit besároztátok - több esetben sokkal kedvesebbek, közvetlenebbek, jólelkűbbek, mint a hozzád hasonló diplomás farizeusok, akik azt hiszik, hogy azért, mert felsőfokú végzettségük van, meg az IQ-juk kicsivel meghaladja az átlagot, már valami álomnőnek tekinthetők.


Hát ku.vára nem.


Én inkább szívesebben osztom meg a szabadidőmet egy kissé butácska, de jó lelkű sexygirl-el, mint egy olyan művelt, de rosszindulatú farizeussal, mint amilyen te vagy.


Na szevasz.

2018. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
84%

Azért annyira vicces, amikor betalál az igazság és jön a hiszti a kérdező (és más, ebben önmagát érintettnek tartó fél) részéről. :-)


Nos, kezdjük azzal, hogy nem vagyok férfigyűlölő, én szeretem a férfiakat, és hála Istennek rengeteg normális férfit ismerek, ezért nem értem, hogy a feléd megfogalmazott kritikát miért tartod "férfigyűlöletnek" főleg úgy, hogy te meg felháborodsz azon, hogy ilyen kérdés kiírása után valaki a nőkkel szembeni általánosítást kéri számon rajtad. Amiben mást megítélsz, abban vagy vétkes és: Bingó!


"A külső mindkét nemnek fontos, tehát ez kioltja egymást az elvárások között." Mondod ezt, de ez egy kényelmes kifogás. Valójában te eddig nem támasztottál elvárásokat a belsővel szemben (ha igen, akkor nem lettél volna ilyen lányokkal, de ilyenekkel voltál, tehát nem) és amikor ezt még meg is fogalmazod, és erre rámutatunk, te megsértődsz. Miért teszed?


Írtam, hogy a nők nem várják el az általad említett 50 milliós vagyont. Ez egy hazugság. De ha nem hazudsz, és tényleg ilyen nőd volt, akkor jogosan merül fel, hogy neked abszolút csak a külső a fontos és még egy ilyen nemnormális ribivel is összeálltál. Ez nem a nőkre nézve szégyen, hanem rád. Tehát döntsd el szépen, hogy túlzol és hazudozol, vagy tényleg ekkora balfék vagy, hm? Melyik a kettő közül?


"Lófszt nem tudsz rólam, de kiváló megállapitásokat tudsz ide rittyenteni nekem a semmiből, grat!"

Ezt én is elmondhatnám rólad, és lám, kettőnk közül még mindig te kezdtél személyeskedni. Azért ez elég sokat elárult rólad, nem gondolod? Én személyedre (eddig) nem igazán használtam semmilyen jelzőt, de te....hmm. Íme a kedvenc gyöngyszemem tőled:


"Te szellemi visszamaradott vagy, vagy egy femináci provokátor akit évek óta nem bsztak meg és itt éli ki a férfigyűlőletét?" Nos, mint írtam, veled ellentétben én nem gyűlölködöm, és a kritika csak veled szemben volt megfogalmazva, még csak nem is a férfiak egy csoportjával szemben, mint ahogy a kérdésben te tetted a nők felé. Öngól. Ja, amúgy boldog, harmonikus családi életem van, köszike.


" Áhh, csak azért csináltam mert ezzel lehet megtartani egy végletekig buta, de top modell nőt. Okos vagy vagy mint az albán szamár." Oh nem, könnyen lehet hogy nem ezért csináltad, de akkor miért írtad oda a kommented végére, amiben arról értekezel, hogy a nők elvárják az 50 milliós vagyont? Ha visszaolvasod a 31-es kommentedet, a szövegkohézió arra felé mutat, hogy itt bizony kapcsolat van a lusta, mindent elváró nők és a te önfeláldozó lényed között. Mintegy ellentét és példa. Ha nem ezt akarod sugallni, tanulj meg új információt normálisan bevezetni, hiszen annyira de annyira okos vagy, én meg ugye, albán szamár :-)


"annyira egy megkeseredett, gőgös, buta lény vagy, hogy annak is örülhetsz, ha egy férfi arra kér, hogy beléd törölje a cipőjét."

És ezt te honnan szűrted le? Csak nem azt hiszed, hogy azon sírok itt, hogy a hozzád hasonló szellemóriások nem vesznek észre engem? :-) Lol, az ilyenekkel többet elárulsz magadról, mint gondolnád. Mint írtam, nekem boldog családi életem van, neked? Jó, jó tudom, a csúnya nők....


"Nem mellesleg az a világ legnagyobb álszentsége, hogy neked nem fontos a külső."

Ezt nem is állítottam, csak nem ez alapján válogatok.


"Egy általam megélt tapasztalati eseménysort osztottam meg veletek, szigorúan leszögezve, hogy vannak kivételek. Akkor meg?"


Erre remek példa, harmincas években valahol Európában, férfi és nő beszélget, a férfi amúgy udvarol a nőnek:

- Ezek a szemét zsidók megérdemlik, amit kapnak.

- De Géza, tudja hogy én is zsidó vagyok, miért mond ilyet?

- Jaj, Juditkám, maga más!



És most hadd idézzelek téged, édeske:

"

Azt nyugodtan elismerhetjük, hogy a nagyon nagy többség ilyen" Ez általánosítás és hazugság. Nem, nem ilyen. Illetve lehet hogy keveset keres, de kész arra, hogy közösen építsen fel egy életet a párjával. Maga a kérdésed általánosítás, ugyanis ha te az átlagos, sminkeletlen, egyszerű lányokat szereted, akkor ezer normális van köztük, keress olyat és ne írj ki kérdést. De már maga a kérdés lényege, hogy szidjuk együtt a magyar nők többségét, aki csak hitelt vagy nagy semmit tud felmutatni!

2018. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
7%

Részemről ez nem hiszti, 39-es.


Ez egész egyszerűen legtömörebb megnyilvánulás részemről az ilyen emberek(?) felé, mint amilyen te vagy.


A hiszti az, amit te csinálsz, hiszen regényt írsz, MAGYARÁZKODSZ. Ha valóban neked lenne igazad, ezt nem tennéd, hanem leszarnád az egészet.


A férfigyűlölők tipikus viselkedése ez.


Üdv. 😂🖐

2018. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!