Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Nektek is elegetek van a telhetetlen, de csak hitelt vagy a nagy semmit felmutatni tudó magyar nőkből?

Figyelt kérdés

Van saját házam, autóm, megtakarításom, de mióta vége lett volt párommal(7 hónapja)csakis olyan nőkkel randiztam, ismerkedtem meg akik:

-több milliós diákhitelt halmoztak fel, aminek nagy részét fogyasztási cikkekre használtak fel

-több százezres, de esetenként milliós nagyságú áruhitelt halmoztak fel, mert kell az iphone, kell a nagytévé, kell a 300 ezres laptop mert csak azon lehet messengerezni vagy kényszeresen vásárolnak ruhákat, kiegészítőket

-szüleikkel laknak

-irreálisan magas életszínvonalt képzelnek el maguknak, úgy, hogy 25-35 éves korukra 100 000 forint megtakarításuk sincs

-eszetlenül költekeznek amint pénzhez jutnak, semmiféle előrelátásuk nincs, úgy vannak vele, hogy majd a herceg fehér lovon úgyis mindent megad nekik, minek gyűjteni, befektetni...


Lehet én vagyok a hülye, hogy ez számít, de én képtelen vagyok ilyen nőkkel bármit is elképzelni. Tudom, eleve nem erősség ebben az országban a pénzügyi tudatosság és önfegyelem, de ez még nem is lenne akkora baj, ha nem társulna irreális, a férfiak felé irányuló elvárásokhoz.


Annak is tudatában vagyok, hogy vannak olyan nők, akik nem ilyenek, de azt nyugodtan elismerhetjük, hogy a nagyon nagy többség ilyen, illetve akik nem ilyenek, azok nagyon hamar elkelnek.


Másnak is elvette a kedvét ez, az ismerkedéstől és a párkapcsolatoktól?


2018. dec. 8. 18:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
91%

"én képtelen vagyok ilyen nőkkel bármit is elképzelni"

És ismét: randizol velük.

Én azzal randizok, akit kiválasztottam szerelmi partnernek.

Nem értem a kérdésedet.

Hogy lehet olyannal randizni, akivel nem tudsz elképzelni semmit??...

2018. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
91%

Én kivi vagyok egy ilyen randira, azért. Tehát az aktuális nőid, akik ugye a magyar nők 90 százalékát jelentik, a randikon olyan romantikus dolgokat ecsetelnek, hogy diákhitel tartozásuk van? Elhiszem, csak nem tudom elképzelni...

Emellett, csak halkan írom, hogy gyanús, hogy egy fajta lányból válogatsz, de ez már nem a mi problémánk.......

2018. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként engem is érdekelne, hogy ezek mégis hogyan derülnek ki egy első randin. Vagy azzal kezded, hogy "Mennyi megtakarításod van? Van hiteled? Miből vetted a telefonod? Akarsz külföldön nyaralni?" aztán ha megfelelő válaszokat ad akkor mehet tovább a randi? Nem hiszem, hogy van olyan nő aki ezzel "büszkélkedik" ismerkedésnél.
2018. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Kedves elvtárs!


Ez "szép", nem hittem volna, hogy ennyi elgatyásodtak, így nem könnyű közös jövőt teremteni. Ha okos vagy (feltételezem, sőt megelőlegezem), akkor úgy jársz el, hogy a kecske jól lakjon, és valami maradjon abból a káposztából.


Hitelből semmit sem szabad venni. Ha az egzisztenciád rendben van, ismerkedj negyvenes elvállt nőkkel, és nem kell aggódnod sem a kecske, sem a káposzta miatt.


De ez csak az én véleményem, nem kell megharagudni.

Üdv.

2018. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 The pale emperor ***** válasza:
91%

Azért én szkeptikus lennék itt a saját tulajdonnal. Ismertem olyat aki ugyanígy vélekedett, és ecsetelte állandóan, hogy én szórom a pénzt bezzeg őt nézzem meg. Lakás, kocsi, spórolt pénz.

Csak azt felejtette el, hogy a lakást kapta anyuèktól a kocsit szülinapra, meg amúgy heti 7 napból 4 napra anyu főz.

Na így én is tudnék dobálózni x milliós megtakarításokkal.

Viszont akit otthonról abszolút nem tudnak vagy nem akarnak támogatni azért megnézném hogyan rak össze ezekre mind egy kisebb vagyont. Ja...nos ha a magyar realitás talaján maradunk akkor nagyjából a 0 felé konvergál ennek az esélye. Biztos vannak kivételek de azok pont azért kivételek mert az 1%-ot sem éri el az előfordulásuk.

Az meg, hogy te a tipikus pénzszóró ájfon babákkal randizol nem az ő szegénységi bizonyítványuk hanem a tied. Érdekes, hogy általad sekélyesnek mondott nőkkel jutsz csak el a randiig. Én inkább ezen gondolkodnék ilyen mélységekben a helyedben.

2018. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy minden nő ilyen, csak azt, hogy a többség.

Azt sem mondtam, hogy mindegyik ilyen lánnyal randiztam! Azt mondtam, hogy ilyenekkel randiztam ÉS ismerkedtem. Nyilván ha ismerkedés során ez kiderült, akkor nem lett belőle randi, de ha nem került szóba az ismerkedés során, mert miért is került volna, akkor a randin már igen. Illetve volt olyan, aki mondta már randi előtt is, de annyira tetszett a személyisége, hogy nem foglalkoztam vele, később jöttem rá, hogy kéne pedig mert nagyon álomvilágban él korához képest.


"Gondolkozz el azon, hogy a normális nők, jó munkahellyel, jó körülményekkel miért nem téged választanak."


Ki mondta, hogy találkoztam normális nővel az adott időszak alatt? :) Egyébként foglalkozásukat tekintve jó pár nő volt, akik műveltségüket, képzettségüket tekintve átlag feletti szinten vannak, csak ez kevés a vonzalomhoz. Azt se írtam sehol, hogy bárki is elküldött volna, de még azt sem, hogy a kérdésben szereplő dolgokon kívül ne lenne a nőkben olyan, ami taszít. Szóval tök jó, hogy ilyen jól ismersz és ilyen kiválóan tudsz szöveget értelmezni!


"Egyébként engem is érdekelne, hogy ezek mégis hogyan derülnek ki egy első randin. Vagy azzal kezded, hogy "Mennyi megtakarításod van? Van hiteled? Miből vetted a telefonod? Akarsz külföldön nyaralni?" aztán ha megfelelő válaszokat ad akkor mehet tovább a randi? Nem hiszem, hogy van olyan nő aki ezzel "büszkélkedik" ismerkedésnél."

Nem büszkélkednek, de szóba kerül, lehet én vagyok a zsidrák, vagy az anyagias, vagy túl komoly, hogy mindig kihozom ezt a nőkből, de valahogy előbb utóbb szóba kerül. Pl. tipikus példa, mert látom, sokan nem értitek: ház. Hol laksz? Szüleimmel. Miért nem albérletben?

(Már nem azért de 25 felett, főleg ha valakinek van párja vagy legalább szexuális élete, akkor eléggé terhes a szülőkkel lakni, ezért nyilván rákérdek mi az oka) Erre pedig jön a válasz, hogy: "Mert még van egy csomó diákhitelem", "Mert a kauciót sem tudnám kifizetni" "Mert még törlesztem a 25%os THM-el felvett laptopom" stb...


"Az meg, hogy te a tipikus pénzszóró ájfon babákkal randizol nem az ő szegénységi bizonyítványuk hanem a tied."


Örülök, hogy ennyi jó emberismerő van itt a gyakorin. :) Kb 15 nővel ismerkedtem meg a 7 hónap alatt, ebből:

-3 tanár

-2 orvos

-1 építészmérnök

-2 mérnökinformatikus


Pont ilyen foglalkozásúak a plázacicák. Oks.


Nem mellesleg a saját anyagi helyzetem csak azért írtam le, hogy ne gyertek a "tegyél le valamit az asztalra" dumával. Persze a "gyakoris" egy külön állatfaj, ha ezt nem, akkor mást találtok ki, hogy azt hozzátok ki belőle, hogy velem van a baj. :D


Arra meg inkább nem is reagálnék, hogy ezt anyukámék adták nekem, vagy hogy hitelből vettem. :D Különben nem nagy a ház, az autó se új és a megtakarításom se több 10 millió forint. Viszont a magyar viszonyokhoz képest én elégedett vagyok azzal amim van, nem vagyok nagyravágyó, ismerem a határaim és az sem érdekel, hogy ki milyen embernek gondol. Pont ezért se nagyon azonosulni a "200 négyzetméteres ház, terepjáró, minimum balatoni nyaraló" életcélokkal. :D


Nekem elég, hogy van ahol aludjak, ahol pihenjek, olvassak, megnézzek egy filmet, főzzek, hogy aztán egyek egy jót, az autó is olyan, amilyen, de nem eszik sokat és sok cuccot lehet belepakolni, a félretett pénz meg bármikor jól jön, még ha csak pár millió is.


Ja és nem anyukám főzz rám, persze azért szeretlek!

2018. dec. 8. 23:05
 27/41 anonim ***** válasza:
69%
Nincs házam,lakásom,nincs autóm,nincs megtakarításom,albérletben élek nagyon régóta.Nem érdekel mit gondol erről egy férfi.A fizetésem nem valami sok,nekem egy a lényeg,hogy ebből tudom azt finanszírozni hogy egyedül éljek,és ne kelljen mást elviselnem magam mellett,csak azért mert ketten könnyebben kijövünk anyagilag.Inkább élek egy kicsit szegényesebben egyedül,mint mással kicsit jobban.Nem érdekel olyan férfi akinek van valamije,se olyan,akinek nincs semmije,mivel elegem van a párkapcsolatokból. N
2018. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
#10 ha megnőnek az elvárások, akkor nem lesz nő. A képletben csak a nők növelhetik amúgy sem alacsony elvárásaikat.
2018. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, amikor a férfiak elvárásairól van szó, mindenhol a külső van top helyen, belső annyiban hogy ideális rabszolga legyen (házias, kedves, nem hisztis ). És aztán csodálkoznak. Tudom, hogy sem a két diplomám, sem a saját lakásom, sem a megtakarításom nem ellensúlyozza nőként hogy nem vagyok karcsú és szép, de ez nem a nők hibája, hanem a férfiaké. Csak hazudni nem kéne. "nincs rendes nő, a nőket csak a pénz érdekli" stb. Nem igaz. Rengeteg rendes, okos, értelmes, tisztességes nő van, csak őket nem veszitek észre. De ha mégis, akkor meg fel vagytok háborodva, ha nem kelletek neki. Mert ő nem pénz alapján válogat, belsőre pedig nem tudtok felmutatni semmit.

Azon is el kéne gondolkodni, miért a tipikusan férfiak által végzett munkák fizetnek jobban. Amíg egy iskolázatlan buszsofőr jobban keres, mint egy óvónő vagy szociális munkás vagy tanár, addig mi a kérdés?

2018. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 The pale emperor ***** válasza:
84%

A 29-nek igaza van.

Olyan kérdést 100 évente látok itt, hogy

"Miért nem találok egy olyan nőt aki őszintén tud szeretni, odaadó, hűséges, intelligens, jó humorú?"


Ellenben Dunát lehet rekeszteni az olyanokból, hogy

"Miért nem találok pénzes/jó alakú/ szép/ nőt?"


Ez is elég beszédes.

Másrészt meg teljesen elszáll mindenki agya amikor egy nő megfogalmaz külsőségi elvárásokat mert hát má' milyen alapon.


Hátjó

2018. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!