Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön mennyire esélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön mennyire esélyes egy fiatal magyar srác a nőknél?

Figyelt kérdés
Január közepétől a cégem kiküld Kielcébe dolgozni, mert megállapodtak egy lengyel céggel, ilyen munkaerőcsere program keretein belül. Minimum jövő karácsonyig ott leszek. Ott mennyire számít vonzónak a lányok, nők körében egy magyar férfi, függetlenül a lengyel-magyar barátságtól?
2018. dec. 30. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak barátság de igen közeli és erős rokonság is van a két nép közt! ;) Amúgy ha itthon sikeres vagy ott is az leszel!
2018. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet sikered, csak próbálkozni kell, nekem sikerült.
2018. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt itthon is néhány sikerem, bár akkora nőcsábász nem vagyok. Sok esetben az is kiderült, hogy korábban tetszettem néhány lánynak, én meg később jöttem rá.
2018. dec. 30. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Lengyel nők szépek,férfiak nagyon csúnyák(még a magyar férfiaknál is csúfabbak),lehet jó életed lesz ott.
2018. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lengyel csajok valóban szépek, és szerintem normálisak is túlnyomórészt.

Sokmindenben hasonlítanak ránk hiszen kb a két ország életszínvonalban ugyanott tart.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, van esélyed de kisebb mint otthon, a nyelvi akadályok, és előítéletek miatt.

2018. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!