Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak válogatósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak válogatósak?

Figyelt kérdés

A külföldi férfiak valamiért elnézőbbek, vagy nem is tudom.

Több külföldi férfiismerősöm, haverjaim, barátom van, akikről tudom, hogy tetszem/tetszettem nekik, és itt most normális, értelmes, jóképű, jövőképpel, munkahellyel rendelkező 20-30 év közötti férfiakról van szó.

Többségében németek voltak, de akadt néhány dél-amerikai, horvát és orosz is.

Kint élek, szóval ezek személyes tapasztalatok, nem neten tették a szépet.


Magyarok viszont se itt, se otthon nem érdeklődtek irántam soha, és itt az oldalon is eléggé azt látom, hogy még az is válogat, aki hátrányos rajtról indul (külseje, jelleme, háttere vagy minden az egyben miatt).


Valóban külsőorientáltabbak otthon az emberek, vagy csak belefutottam néhány abszolút elfogadó külföldibe?


Egy átlagos (tehát nem insta-girl) magyar lány


2019. jan. 19. 11:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Túl sokan látjuk ezt ahhoz hogy ne legyen valóságalapja. Ugyanígy jártam én is, mindenféle retekkel megcsaltak, eldobtak, ha valaki tette a fejét meg r!banckodott, kidobta a csöcst már jobban kellett mint én. Azóta érzem magam nőnek mióta külföldön élek és megbecsül a párom, most tudtam meg milyen egy igazi párkapcsolatban élni, ahol szeretnek, nőnek néznek, tisztelnek! Pedig ugyan olyan vagyok mint anno.

Szóval bocsi, de soha többé magyar pasi. Tudom hogy vannak értelmesek is akik nem kvuráznak orrba-szájba, de elégszer égettem meg magam.

2019. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja, teljesen átlagos pasikkal voltam, sőt volt aki mások szerint ronda volt, nekem viszont tetszett. Most "tipikus jópasi" a párom, jövő héten leszünk 6 éves házasok.
2019. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem. Ez jól látható elég gyakran.


Egy átlagos magyar lányt pedig körülrajonganak a férfiak, próbálkoznak nála, miközben "áh engem senki sem hív randizni".


Átlag alattiakat viszont tényleg kiválogatják, de azt nézve, hogy az átlag nők a nem kiemelkedő férfiakat (átlagosak) szintén leválogatják, nem gond.

2019. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

Én 3 magyar férfivel voltam kapcsolatban (utolsóval együtt is éltem jó ideig). Végig a tudatában voltam, hogy szamár vagyok ló helyett, nagyon szerették a személyiségemet, de külsőleg sose tetszettem nekik, ez nagyon látványos is volt. Konkrétan úgy szexeltünk az esetek 90%-ban, hogy ne látszódjon inkább az arcom, de a testem az edzéstől meg tetszett nekik. A szex is problémás lett előbb-utóbb, mert valahogy egyiküket se érdekelte pár hónap után, hogy fájdalmat okoznak-e vagy sem. Nem értették mi a bajom azzal, hogy 2 állással kicsit morcos vagyok, amikor arra érek haza, hogy ott vergődnek, hogy ők éhesek és főzzek, mert ők férfiak, nem tennének ilyet.

Az utcán simán beszóltak a férfiak, hogy nézd már milyen ronda stb.

Ehhez képest külföld egy másik világ. SENKI se érez kísértést, hogy random beszóljon és nincs emiatt hátrányos megkülönböztetés sem. Nem fintorognak, nem aláznak meg. Érdeklődők, kedvesek, randira is hívtak többször és náluk valahogy nem lehetett érezni azt, hogy "hát... amíg össze nem jön velem egy topmodell, addig dugni jó leszel".

Innen is van a barátom most, akinek nem szakad le a keze, ha ételt kell csinálni vagy el kell mosogatni; nem undorodik, hogy az arcomat nézze szex közben; tényleg odafigyel és nem az van, hogy egyik fülén be a másikon ki, hisz nő vagy, a problémáid csak hisztik.

Nekem jobban tetszik.

2019. jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

14 pontosan leírtad amit érzek. Hihetetlen érzés, hogy nem kell megjátszanom magam és mosolyoghatok, a párom elfogadja hogy nem tökéletesek a fogaim, nin cs babaarcom. Nem zavarta a kis mellem sem, tetszett neki amit lát (azóta megcsináltattam, mert nekem jobban tetszik így). Mellette nem érzem azt én sem, hogy félnem kell mikor lép le, ha gondom van, elmondhatom neki, nem lefarcolni fog a bálna exéhez hanem ha tud segít. Nem zavarja hogy bújós vagyok, kimutatom a szeretetem, sőt sokszor jön ő ölelgetni. Otthoniaknál ez nyűg volt, pedig állítólag szerettek:D

És igen, nincs fej-elkapkodás, pofavágás, megjegyzések, svájci oldalon még nem ugattak be hogy nézek ki, magyaron már rengetegszer, elég volt annyit írnom hogy esik az eső :D

2019. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Rockarc ***** válasza:
76%

Ezt en is ala tudom tamasztani ferfikent. En angliaban eltem kint, es tenyleg tok mas vilag. Magyarorszagon mindenki csak a napfenyre es a csillogasra vagyik. Az emberek ar/ertek aranya olyan durvan el van tolodva, hogy csak na. Ebbol persze rengeteg problema szarmazik, komplett generaciok elnek igy es ugye most ok a mintak.


42F

2019. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
13-as, csak az a baj ezzel, hogy itt az "átlag" a szépségkirálynő választás első 10 helyezettje kb (egy magyar pasinak).
2019. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

" Hihetetlen érzés, hogy nem kell megjátszanom magam és mosolyoghatok, a párom elfogadja hogy nem tökéletesek a fogaim, nincs babaarcom. "


Ugyanezt tudom megerősíteni. Volt kolleganőm csábított ki Angliába (főnöke kérésére, amúgy mérnöknő vagyok). Válás után, egy 6 éves kislánnyal vágtam neki a dolognak. Eltelt 8 év, férjhez mentem. Több angol kollega is érdeklődött irántam, udvarias volt (itt amúgy nem nyomulnak, és a "nem" az tényleg nemet jelent, és utána sem szemetek a nővel). Tehát magamról, külsőre (mert erre vonatkozott a feltett kérdés): Átlag magas, 30 éves nő voltam akkor, olyan egyenes testalkattal, tehát nagyon nem tért el a derekam-csípőm. (Tehát nem dagadt kicsit sem, de nem is vékony, viszont nem túl előnyös, mert nincs meg a "jó alak"). Arcvonásaim átlagosak, szemem állítólag szép és kifejező. Bőröm normális. Hajam félhosszúra vágott, vállig érő, ápolt, sima. Sminket keveset használok. (Amúgy a 8 év házasság után is kb. így nézek ki most). Férjem pedig egy igazi angol "jópasi" mérnök. Örül nekem, értékel, becsül, tisztel, szeret. Kislányomat elfogadja, szereti.

(Itthon ezzel az átlagos külsővel labdába sem rúghattam volna.)

2019. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%
#17 Dehogy, még azokat is leszólják :D A magyar férfiak többsége érzéketlen, elváráshegyekkel rendelkező, csak kritizálni tudó kőbunkó, sunyi görények. Én sem leszek soha többet magyar pasival, amint lediplomázok fél év múlva, megyek is külföldre.
2019. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%
Mindjárt pakolok és indulok angliába, olyan jókat irtok. Itt már átlagos embernek nem terem babér...
2019. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!