Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar férfiak válogatósak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak válogatósak?

Figyelt kérdés

A külföldi férfiak valamiért elnézőbbek, vagy nem is tudom.

Több külföldi férfiismerősöm, haverjaim, barátom van, akikről tudom, hogy tetszem/tetszettem nekik, és itt most normális, értelmes, jóképű, jövőképpel, munkahellyel rendelkező 20-30 év közötti férfiakról van szó.

Többségében németek voltak, de akadt néhány dél-amerikai, horvát és orosz is.

Kint élek, szóval ezek személyes tapasztalatok, nem neten tették a szépet.


Magyarok viszont se itt, se otthon nem érdeklődtek irántam soha, és itt az oldalon is eléggé azt látom, hogy még az is válogat, aki hátrányos rajtról indul (külseje, jelleme, háttere vagy minden az egyben miatt).


Valóban külsőorientáltabbak otthon az emberek, vagy csak belefutottam néhány abszolút elfogadó külföldibe?


Egy átlagos (tehát nem insta-girl) magyar lány


2019. jan. 19. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Ez olyan h..lyeség, ahogy van és ezt nőként írom.

Nem nemzetiségtől függ, hogy most kinek mi tetszik, hanem egyéntől.


A szépség mindenkinél mást jelent. Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Mindenkinek mások az elvárásai a másikkal szemben, akit párjának szeretne.

2019. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Én is azt tapasztaltam eddig, hogy a külföldi pasik kevésbé felszínesek, és szerényebbek is. Annak ellenére is, hogy lehet 5-ször annyira viszik, mint egy pökhendi magyar alulképzett munkás, akik azt hiszik, nekik a tökéletes járna, akkor is, ha közelebb vannak a Holdhoz, mint a tökéletességhez.
2019. jan. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
A magyar férfiak válogatósak és rasszizmus se áll tőlük távol. Mint írtad a külföldiek nem néznek le semmilyen nemzetiségű embert sem. A németek már olyan szinten vannak hogy nagyon sok náluk a bevándorló néger, török, kínai és simán a német férfiak, nők is tudnak egy olyat szeretni párként, akit itthon leköpnének. Még nagyon sok ilyen külföldi példát tudnék írni. Fejlettebb országokban már más a mentalitás mint itthon, elfogadóbbak és az egyént nézik, nem azt hogy cigány, néger, muszlim....
2019. jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

#3

Na ezzel azért nem értek egyet. A németek, angolok pont csak a felszínen mutatják azt, hogy elfogadóak(ők alapból is ilyen népek, a valódi érzéseiket az udvariasság álcája mögé rejtik), valójában utálják a bevándorlókat és kerülik is velük a konktaktust. Kivéve, ha értelmes és kulturált vagy. Éltem már mindkét országban és echte angol/német ismerőseim vannak, szóval ez biztos forrás.

2019. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Valamelyik igen.


Igazából itthon két végletet látok,átmenetet ritkán:

a) akit te említettél a leírásban

b)akinek már minden mindegy, csak farka ne legyen


Viszont lehet, csak én botlottam eddig ilyen emberekbe és gáz van a szűrőmmel.

2019. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Mit jelent neked az átlagos testalkat?
2019. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem tértem ki testalkatra, átlagos lányt írtam.

Azalatt meg azt értem, aki nem az a tipikus, mai trendnek megfelelő, Instagramon látható kategória, hanem "átlagos"

2019. jan. 19. 11:29
 8/24 anonim ***** válasza:
2019. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Én is így látom,rengetegszer szólítottak le külföldi srácok , futottak utánam az utcán!!! hívtak randira stb. Amíg a magyar srácok nem egyszer kb rondának tituláltak,rám se néznek és csakis a legszebb lányokat képesek elfogadni.
2019. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

Attól, hogy nem érdeklődök egyes nők után, az nem jelenti azt, hogy nem vonzódom hozzá, de persze azt sem, hogy igen.


Egyszerűen nem próbálkozom senkinél, mert tudom, hogy úgyis elutasítással végződne.

Meg eleve nem értek egyáltalán a nőkhöz, biztos mindegyiknek nagyon "hűvösnek" tűnök...

29F

2019. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!