Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magyar nők miért ennyire...

A magyar nők miért ennyire válogatósak pasik terén?

Figyelt kérdés
Min 180+ akárhány centi magas legyen, diplomás, autó, saját ház, lakás, jóképű, jól keressen stb...illetve a nők azt mondogatják a férfi legyen az ő szintjükön mind anyagilag és iskolázottság terén, férfiaknál ritkábban találkozni ilyen elvárásokkal.

2014. jún. 24. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert nincsenek tisztában a saját adottságaikkal.
2014. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenki azt vár el, amit akar.

Én sosem vártam többet, mint amennyit nyújtani tudok.

2014. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkapják, akkor miért ne várhatnák el?
2014. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez szerintem b_romság... Valamiért nekem mindig azok a srácok vették el az eszemet, akik nem voltak helyesek, nem tudtam az anyagi hátterüket... Beszélgettünk, szimpatikusnak találtam... majd kaptam a bókokat...

Szerintem csak bemagyarázzátok ezeket magatoknak, hogy könnyebb legyen a sikertelenséget magyarázni. Jó persze... biztos vannak ilyen lányok is, de én nem ezt vettem észre a környezetemben.

2014. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3: Nem fogják mind megkapni.
2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elszaladt velük a ló nagyon.
2014. jún. 24. 19:58
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A férfiaknak ezért kell harcolni ;)
2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezek az álmok. És ez az egyenes út a váláshoz. egyrészt nem tudják az emberek hogy milyenek saját maguk, másrészt nem tudják felmérni, hogy a felsoroltakból mi van meg a másiknak. Emiatt a következők szoktak történni:


1. nem tud/akar egy diplomás fickónak megfelelni,

2. azért hogy megszerezzen egy ilyen fickót, mindent bevet, ami miatt teljesen más személyiséget játszik, mint amilyen valójában. Aztán a házasságban összedől a vár,

3. a fickók hazudozni kezdenek, hogy azt mutassák, hogy megfelelnek, emiatt gyorsan bekövetkezik a 2. pont, csak a másik oldalról,

4. A csávó ha amúgy megfelel a feltételeknek, hamar rájön, hogy a nő korántsem hozzáillő.


Amúgy meg ha egyszinten vannak ezeknél a szempontoknál, akkor szokott kevésbé problémás lenni az ügy:)


De előfordulhat az is, hogy ki tudják magukat bontakoztatni egy jó kapcsolatban és úgy érik el, amit szeretnének.

2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezt úgy kérdezed, mintha a magyar pasik nem válogatnának. Mindenki válogat. Csak más mérce szerint. Nekem pl abból amit felsoroltál egyik sem volt lényeg.
2014. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy néhány éve ezen az oldalon nagyvonalakban felsoroltam, hogy miket várok el.

Nekem estek, és kijelentették, hogy nem létezik ilyen fiú, és soha nem kapok ilyet.


Azóta mégis megtaláltam, és együtt vagyunk. :)

2014. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!