Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmondtam mi a munkám és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam mi a munkám és dobott Tinderen, vicces nem?

Figyelt kérdés

Tök átlagos csaj egész jól elbeszélgettünk majd a munkára tért, hogy könyvelőként nem talál munkát már fél éve...


És én mit dolgozok?

- mondtam, hogy tétőfedéssel foglalkozok.


Na amit ezt megírtam.... Pákk



De nem egy ilyen volt már sajnos.


2019. jan. 19. 08:10
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
28%
Eszembe jut az egyszeri gyerek (ismerősöm fia). Egy közintézményben gondnok (érettségije nincs). Ismerkedős korban és élethelyzetben van, és ha a foglalkozásáról kérdezik, azt mondja, hogy műszaki referens.
2019. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
20%

Nekem a baráti körben a leggazdagabb ismerősöm vízvezeték szerelő.

A másik, hogy egy tetőfedőre 8 hónapot vártunk (előtte próbálkoztunk más tetőfedőknél is, 2 évre előre le van foglalva mind).

Mondjuk nekem sem kellene, de csak azért, mert magasban dolgozik, és soha nem lenne egy nyugodt pillanatom sem ezért.

2019. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
48%
Fura, hogy itt a gyk-n csak kétféle ember létezik. Diplomás és NEM diplomás, aki bizonyára 8 vagy legfeljebb 3 éves szakiskolát végzett. A kérdező is TECHNIKUMOT végzett aminek egy erős SZAKKÖZÉP ill. ahogy ma mondják SZAKGIMNÁZIUM az előfeltétele. Tehát érettségizett. (Innét bármikor elmehetne egy felsőfokú képzésre.) Megjegyzem még, hogy ezek a szakmát+ érettségit adó iskolák sokszor nehezebbek mint egy sima gimnázium. Elszomorító az a sznobizmus ami manapság kis hazánkban van. Sokan már ki is mondják: nem számít embernek a mai világban aki nem felsőfokú végzettséggel büszkélkedhet. Érdekes jelenség ez. Svájcban például ez nem így van. Ott a fiatalok jelentős része nem tanul tovább, szakmában marad, csak a tényleg okosak vagy elhivatottak mennek a felsőoktatásba. Kérdező, szerintem hagyd el Sznobídiát! Helyedben én ki mennék külföldre.
2019. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
7%
így van ahogy 43-as mondja!
2019. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, mi a fenét kell azon csodálkozni, hogy egy feltehetoen diplomás nő nem akar egy erettsegihez sem kötött szakmát űzőt parjaul


Nem kéne általánositani,több diplomám van a férjem szakmunkás.

58N

2019. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!