Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá egy idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy idegen lányra tinderen?

Figyelt kérdés
Most regisztráltam és még soha nem használtam társkereső oldalt. Nemtudom hogy írjak rá egy olyan lányra akit még csak képen láttam, és nem is ismerem hogy milyen személyiség.

2019. jan. 15. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Reagálj valamelyik képére valami vicceset, kicsit pimaszt, kötözködőset :D


Például ha fekete-fehér képe van fent:

"Szia! Látom van egy fekete-fehér képed, tehát te biztosan művész vagy :D "


Van egy képe, a háttérben az Eiffel-toronnyal:

"Szia! Nézem a második képedet és nem tudom eldönteni, hogy ez photoshop lehet, vagy a valóság :D "


Kutyával pózol:

"Szia! Csak azt akartam mondani, hogy nagyon szép... a kutyus :D Jó génjei vannak, innen látom"


Csak ne sablon kakát írj, hogy minden csajnak ugyanazt írod. Pláne ne "sex?" vagy "Szia! Mizu?"

2019. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nehogy ilyet írjál xdddd

ilyen butaságokra az életben nem válaszolnék én se

hát esetleg, amik a bioban le vannak írva, arra reflektálhatsz valamit, ha valami különös van a képein arra is, csak ne olyat, amit az első válaszoló írt pls... (pl ne azt, hogy fekete-fehér, az semmi említésre való...egy filter könyörgöm)

mondjuk mondhatod még esetleg, hogy csinos, meg kedves a mosolya, ilyeneket, ezek nem túlzóak, meg tolakodóak

ha vicceskedőre akarod venni esetleg, megkérdezheted valamiről a véleményét rögtön köszönés után, ezek jutottak eszembe

2019. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen mindegy mit írsz, a helyzet komolytalanságán nem fog változtatni.

Ez nem társkereső oldal. Viccnek is rossz.

2019. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziamizu
2019. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

2.

Nők tanácsaira nem szabad hallgatni a nőzéssel kapcsolatban, ezt a férfiak remélhetőleg legkésőbb olyan 20 éves koruk körülre megtanulják.


Ha egy férfi sikeres akar lenni a nőknél, akkor más, nőknél sikeres férfiaktól érdeklődjön.


---


Másik: Te csak azt tudod mondani, hogy neked mi a jó/nem jó nőként. Egy férfi viszont tudja, hogy 100/1000 nőből átlagban mennyi hogy reagál adott dologra és ez az átlag a fontosabb.

2019. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 whatshername ***** válasza:
0%
Nő vagyok, és nekem bejönne amiket az 1.válaszoló írt, a kutyáson jót nevettem :D te tudod, kedves kérdező, hogy akarsz- e olyan fap*csával kikezdeni, akinek nem érti a viccet ;) szóval szerintem a humor mindig jó, persze ha a habitusodtól távol áll ez a "vicceskedés", akkor ne írj ilyet :)
2019. jan. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ha tetszel az adott lánynak, akkor szinte mindegy, mit írsz neki először.

A lényeg az, hogy a képeid legyenek tényleg jók, meg a bemutatkozó szöveged is. Ha ráírsz, valószínűleg újra és újra fogja olvasgatni a profilod és ha tetszik neki és normális maga a lány is, akkor válaszolni fog, szinte bármit írsz.

(A "sziára" ekkor sem fog szívesen válaszolni.)


Amiket az egyes írt nem rosszak, de nekem az érződne rajtuk, hogy erőlködik a srác, nem én fogtam meg, nem bennem tetszett meg neki valami, hanem felszínes, és erőlködik, hogy valami frappánsat írjon. Ha ilyen kezdést kaptam volna az oldalon és tetszett volna a pasi, akkor válaszolok, de egyáltalán nem számít jó/ütős szövegnek számomra.


A második válaszolónak szerintem is igaza van.

Nekem olyan tetszene, hogy mondjuk tetszik neki valami bennem és azt kiemeli.


Pl. "Szia. Nagyon tetszik a zene, amit kitettél. Tavaly az együttes fellépett az xy fesztiválon, elmentél megnézni? :D"


"Szia. Azt kell mondjam, hogy a fő képeden sokkal édesebbnek tűnik a mosolyod, mint a kezedben lévő latte macchiato. Lenne kedved meginni velem is egyet?"


"Szia. Nem is gondoltam volna, hogy van olyan lány ezen az oldalon, aki szereti xy együttest/sorozatot/filmet/... -t. Nekem xyz jelenet/rész/szám/... a kedvencem. Lenne kedved beszélgetni? Hátha találunk mást is, ami ilyen közös."


21/N

2019. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Zsanett Nagyon tetszet szeretnék veled találkozni, úgy halottam nincsen barátod, szeretlek szívem. Szombaton legyél 5-kor a szökőkutnál.
2019. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ez fix siker. (persze csak ha fiatal vagy)


,,Csak havonta egyszer el kéne jönnöd családi ebédre, hogy anyámék ne higyjék azt hogy b*zi vagyok.,,

2019. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!