Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nem ír a legtöbb férfi, miután matcheltünk?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem válaszol a legtöbb lány?
2019. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez normális, senki nem fog mindenkire ráírni, akivel matchel.
2019. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Én azért nem szoktam írni bizonyos match-eknek, mert túl nagy a távolság.

Beállítottam a 30 km-es távot, de csomó match 50-60 km-es távolságú. Ami értelmetlen időtöltés lenne.

2019. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Nők miért nem írnak?
2019. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

Én bevallom azért nem írok néhánynak, mert véletlen lett matchem velük. Nagyon sok nőt jobbra kell húzni. 1000-ből lesz egy match kb. Aztán már annyi időt elvesz a dolog, hogy nem mindig nézem meg normálisan, hogy kit húzok jobbra, csak rápillantok aztán mehet is. 1 másodperc tört része. Aztán ha match van, akkor jobban megnézem, és eldöntöm, hogy írok-e az illetőnek. (De már vagy 5 hónapja 1 matchem sincs.) Na én ezért nem írok, ha nem írok. Persze aki szimpi, annak megy az üzenet, de kb semmi értelme annak se, mert nincs válasz legtöbbször, vagy azonnal töröl az illető, vagy 3 mondat után némaság van.


27F

2019. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat :)
2019. jan. 13. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennyiből szerinted honnan tudjuk? Ja tényleg a kristálygömböm. Várj megkérdezem...
2019. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Átlagos férfiaknak olyan kevés match-ük van, hogy felesleges azzal bajlódni, ki tetszik nekünk, mindenkit likeolunk, és később a matchek közül választjuk ki, hogy kire írjunk valójában. Végül pedig a lány dönt, hogy vevő-e a kezdeményezésre.


Tehát így jön ki kb havi 8-10 match és egyetlen értelmes beszélgetés, és kb évente néhány randi.


Tehát első körben a nő szűr a matchek létrejöttekor. Aztán a pasi szűr a kezdeményezéskor. Aztán ismét a nő szűr a beszélgetés megkezdésekor. Tehát neked nőként nincs dolgod a matchek létrejöttekor. A te dolgod az, hogy kiválaszd a neked tetszőket, aztán később pedig döntesz a pasi kezdeményezéséről.


Utána már szerintem kiegyenesedik a beszélgetés, és akár a lány is randira hívhat. Itt ugye abszolút a két félen múlik a dolog.

2019. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó válaszoló, ez tök jó meglátás. Kicsit a matcheknél is 'beizgultam', de akkor ez teljesen fölösleges, úgy tűnik :)
2019. jan. 13. 21:39
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Csak, Akkor kéne fejleszteni egy olyan alkalmazást, ami hasonló lenne a tinderhez, de a férfiaknak nem kéne lájkolni, csak a nőknek, a férfi alapból látná, ha lájkolták és tudna írni. Mennyi időt, meg sz.rakodást megspórolnánk... Tudnánk kinek jövünk be, aztán kész. Könnyebb lenne mindenkinek. Mi időnket megspórolnánk, a nőknek meg mindegy lenne, sőt, talán még nekik is több levelük lenne. Mert most lehet kimarad egy csomó potenciális partner, amiatt, hogy esetleg még a férfi nem jutott oda el, hogy belájkolja. Főleg mióta korlátozva van a lájkok száma.
2019. jan. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!