Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján dönthet úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján dönthet úgy egy férfi ismerkedés közben, hogy az adott nő nem kell neki komoly kapcsolatra csak szórakozni?

Figyelt kérdés
Milyen hibákat követhet el egy nő, ami miatt leselejtezik? Szeretnék példákat, hogy kinek mi a kizaro ok! Köszönöm.
2019. jan. 12. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ezt így nem lehet megmondani, rengeteg oka lehet.



Volt csaj, akiről kiderült, hogy sötét mint az éjszaka, volt, kivel valami miatt nem illettünk össze (világnézet például).


Nem vertem át egyik ilyen nőt sem, megmondtam, hogy nekem csak lazább fér bele, volt akinek szintén megfelelt így.

2019. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Gyerekes, nem köteleződik el, céltalan, komolytalan, önkritika nélküli. De ezeket kerülni érdemes inkább, nem szórakozni.

32/f

2019. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
# 2 Miért ne lehetne szórakozni? Mindenekelőtt őszintén, úgy hogy a másik fél is benne van ebben, anélkül, hogy félrevezetnéd őt.
2019. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akiről meg nem tudtok ennyi mindent, arról hogy dontitek el, hogy nem is kell többre?
2019. jan. 12. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha ismerkedés közben más férfiakkal is flörtöl vagy nem kölcsönös az érdeklődés, csak várja, hogy keressék
2019. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

#4: A kinézet lehet még meghatározó. Volt egy nő, akit a munkám miatt ismertem meg. Igazából nem volt az esetem semmilyen téren kinézetre, de volt közöttünk egy olyan erős szexuális vibrálás, hogy a végén egy párszor találkoztunk.


Egyébként alapjában véve nem szoktam úgy dönteni, hogy a nő csak szórakozni kell, és főként átverni nem szoktam őket. De ha mindkét félnek megfelel, akkor miért ne? Akkor közös a szórakozás.



Ezzel együtt van haverom, aki minden nőhöz eleve úgy áll, hogy csak szex, és más semmi. Ő nem tulajdonságok alapján dönti ezt el, hanem eleve így éli az életét. simán bármit hazudik a nőnek, hogy megkapja.

2019. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Az is benne van, hogy az elejétől fogva tudja, hogy semmi komoly nem lesz. De ezt neked nem kell tudnod. Embere válogatja.
2019. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, erre gondoltam.
2019. jan. 12. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha csinos a nő meg az agyban jó és nem akar a fickó sok vkit kiprobalni akkor tartós. Kinézeten múlik főleg.
2019. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor már mindent értek. Köszönöm.
2019. jan. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!