Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért nem ír a legtöbb férfi, miután matcheltünk?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Azért van korlátozva, mert ész nélkül húztok jobbra/lájkoltok mindenkit. Aztán látszik, mikor match van, hogy se a fotót, se semmit nem néztetek meg.
2019. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Én azért nem írok a legtöbbnek, mert egyszerre csak egy bizonyos számú hölggyel tudok érdemben foglalkozni. Kb. 2 hete regisztráltam, van vagy 50 párosításom, ízlés kérdése, hogy ez sok vagy kevés. Viszont van életem a Tinderen kívül is, ami azt jelenti, hogy jó esetben hetente 1-2 nővel tudok találkozni. Így max 4 nővel levelezek, mert a többiekkel nem tudnék találkozni, max hetekkel később, annyi ideig meg nem tudom szórakoztatni meg fenntartani az érdeklődését, ha egyszer ki tudja hány száz férfi ostromolja mindeközben.


Ettől függetlenül, ha egy nő rám ír elsőként, akkor válaszolok, nagy eséllyel be is előz a többi nő előtt, csak szólok.

2019. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért nem írnak, mert a többségük mindenkit jobbra húz.

Semmivel sem különbek, mint azok a nők, akikre panaszkodnak a pasik, hogy nem válaszolnak.

Én mikor még fent voltam, előfordult, hogy ráírtam arra, aki tetszett.Kb sosem jött válasz, még annyi sem, hogy bocs, nem.

Ezek után én is mindenkit jobbra húztam, hogy utólag szelektálhassak.Micsoda önérzeteskedés volt a pasiktól, mikor kiderült, hogy én is úgy csinálom, mint ők:DD

2019. jan. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

@13

Női részről tök fölösleges jobbra húzni mindenkit, úgyis lesz napi alsó hangon két számjegyű párod, ha csak 50-60 profilt nézel át. És csak átnézésről beszéltem, nem jobbra tolásról.


***


Én mindenkire ráírtam, akivel matcheltem. Nem volt nehéz, egy hónap és ~1 hét alatt lett 9 párom. Ebből 2 azonnal törölt, 1 azután, hogy ráírtam, 1 kétszavas válaszokat adott, 1-et én töröltem, a többi 4 meg nem válaszolt, még miután kicsit sürgetni próbáltam, akkor sem. Voltaképpen számolhatunk úgy is, hogy nyolcból hét esetben nem lett válasz, a maradék egy meg ha nem válaszolt volna egyáltalán, az se lett volna különb.

2019. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként sok ezer jobbra húzásból 13párom lett, abból 2írt vissza. Ennél rosszabb arányt egyik társkeresőn se kaptam.
2019. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!