Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmondtam mi a munkám és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam mi a munkám és dobott Tinderen, vicces nem?

Figyelt kérdés

Tök átlagos csaj egész jól elbeszélgettünk majd a munkára tért, hogy könyvelőként nem talál munkát már fél éve...


És én mit dolgozok?

- mondtam, hogy tétőfedéssel foglalkozok.


Na amit ezt megírtam.... Pákk



De nem egy ilyen volt már sajnos.


2019. jan. 19. 08:10
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
54%
Látod,tetőfedőként még egy alkalmira sem vagy Neki elég jó,nemhogy kapcsolatra.Pont azért,mert a csajnak még munkája sincs.
2019. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Technikumi végzettségem van amúgy 🤣 nincs diplomám de vidéken amúgy se sok hasznát venném.
2019. jan. 19. 08:55
 13/45 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, egyedül vagyok vele, de én is lépnék, de csak mert félek a magasságtól, és tudnám, hogy tök ideg lennék a pasi miatt egész nap. Tűzoltó is ezért nem kellene...
2019. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! Egy jó szakma többet ér mint 3 diploma! A kőműves, asztalos, tetőfedő mind jómódú, mert annyi pénzt keresnek, hogy 30 éves korukra is jóval szint fölött élnek. Akkor miről beszélünk? Gondolom buta gyerek se vagy.
2019. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%
Főleg ha még magánvállalkozásban is nyomnád, melósokkal, valószínű jobban fizet, mint Micikénél egy irodában a tartozik/követel. :D
2019. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
66%
Jobban jártál, mert az ilyenek hülye pichák, akiknek fogalmuk sincs a valódi életről és arról, hogy melyik munka értékes és melyik nem. Gondolom nem tető nélküli házból dobott ez a lúzer.
2019. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
58%

Én soha nem nézem le a két kezi munkát végzőt sem. Az értékteremtő munka hasznos legyen az pék vagy asztalos, ács stb.

Sajnos nem vagyunk egyformák,a kisasszony fent hordta az orrát a S-zaros könyvelői végzettsége miatt.Mintha orvos lett volna.

2019. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
60%
Ne foglalkozz vele, buta, nagyképű liba volt.
2019. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon jó szakmád van!

Soha nem fogom megérteni miért különb egy diplomás? A szakmunkás ugyan úgy tanul, ugyanúgy négy évig vagy még több, tehát egyszerűen nem bírom felfogni miért ez a nagy lenézés! A diplomás köcsö@ök, akik azt hiszik valami felsőbbrendűek a szakmunkásnál! Hát nem!

Kérdező, sajnálom, hogy még nem találkoztál normális nővel, tényleg remélem, hogy megtalálod azt, aki méltó hozzád!

2019. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
58%
Jajj istenem...úgy imádom, mikor az emberek megsértődnek meg felkapják a vizet azon, ha valaki valami rossz megjegyzést tesz egy másik ember végzettségére/munkájára vagy hasonló, majd utána elkezdik szidni a másikat, hogy szaros könyvelő meg nem ér semmit a diplomája stb. és ettől megnyugszik a lelkük. Gyönyörű...
2019. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!