Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmondtam mi a munkám és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam mi a munkám és dobott Tinderen, vicces nem?

Figyelt kérdés

Tök átlagos csaj egész jól elbeszélgettünk majd a munkára tért, hogy könyvelőként nem talál munkát már fél éve...


És én mit dolgozok?

- mondtam, hogy tétőfedéssel foglalkozok.


Na amit ezt megírtam.... Pákk



De nem egy ilyen volt már sajnos.


2019. jan. 19. 08:10
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
29%
Ne mond meg neki. Úgy is kiderül előbb utóbb, de addig talán megdughatod párszor, és arra még jó.
2019. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
44%

#20 tényleg nem sokat ér, tekintve hogy a fiatasl nők 95% közgázozik. A közgáz szak átvette a bölcsész szak helyét, a "tökmindegymicsakdiplomámlegyenmertnekemmegkellmutatnom".

Olyan túlkínálat van, hogy már átképezgetik magukat.

Egy ismerős is, és a munkahelyemre is jött programozni egy csinos fiatal lány, gondolatban viccelődtem is, hogy biztos megvan a közgáz diploma, majd megkérdezem valamikor. De idő előtt eltűnt, aztán visszahallottam, nem vette az akadályokat, megvált tőle a cég, programozó tanfolyamot végzett, DE a közgáz diploma persze megvolt, szabvány szerint :D

2019. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
72%

Ez ilyen.. én informatikus vagyok 2 idegen nyelven beszélek, de az építőiparban melózom.


Párom konyvelo, na ő is elég erősen gondolkodott hogy egy nem öltönyös irodistaval ismerkedjen e.


De ez azért volt mert apukája kőműves és haat úgymond diszkréten okos. :))

2019. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
79%

22-es


Én nem is erről beszéltem. Szerintem túlzás, amit sokan mondogatnak, hogy a diploma nem jó semmire stb., mert én egyáltalán nem ezt látom és tapasztalom, de mondom, nem erre céloztam... Persze, ez egy vitatott téma és nagyon sokan szeretnek ezen veszekedni, de ez más tészta. Én csak azt mondom, hogy szerintem nevetséges ez az egész és tele van ellentmondásokkal. Az csúnya és gonosz dolog, ha pl. beszólnak egy tetőfedőnek a munkája miatt, de a könyvelőt lehet szidni azért, mert könyvelő... Ugyanígy érdekes módon szeretik azzal vádolni a nőket, hogy nekik a magas fizetések és a pénz miatt kell diplomás férfi és ez milyen undorító, számító, haszonleső dolog, viszont a szakmunka mellett valahogyan mégis mindig az merül fel első pozitívumként, hogy mennyire jól keres egy jó szakember. Ugyanez megy, hogy azt el kell fogadni, ha pl. valaki szeret barkácsolni, szerelni és emiatt elmegy mondjuk villanyszerelőnek vagy autószerelőnek és az fel sem merülhet, hogy pl. valaki azért tanul szakmát, mert minden máshoz buta, nem vennék fel, lusta stb. vagy ne adja isten nem lesz belőle egy "aranyat érő, profi mesterember", hanem csak egy ügyetlen kókler. Ha valaki pl. ugyanúgy az adott terület iránti érdeklődésből vagy szeretetből tanul tovább mondjuk egyetemen, akkor az hihetetlen, mert csak azért csinálja, hogy kerülje a munkát, lusta, lógatja a lábát az egyetemen és csak a pénz, a siker érdekli, de amúgy is hülyeség, mert nem éri meg, nem keres annyit, nem lesz munkája és így tovább. Még lehetne sorolni, rengeteg ilyen megjegyzést lehet hallani diplomásoktól a szakmunkásokra és szakmunkásoktól a diplomásokra.... a lényeg az, hogy szerintem ez mind szánalmas és nevetséges és sosem értettem, hogy mi értelme van.

2019. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
60%

Legközelebb azt mond, hogy födemeteoltalmi asszisztens vagy!

Ha rákérdez, az mit csinál..., mondd, hogy majd egyszer elmagyarázod, hosszú...

2019. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
73%
Lehet félt attól, hogy műveletlen vagy. Olyan szakmában dolgozom ahol minden végzettségű lehet az ügyfél és tapasztalat, hogy ha valakinek csak egy jó szakmája van nehezebb vele kommunikálni. Lehet szereotípia, meg te a ritka kivétel vagy. A legvalószínűbb, hogy cikinek érezte. De végre egy nő aki nem a pénzre hajt. Most már ez se jó?
2019. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%
Mondd inkább, ács vagy. Lukács. Megácsolod a lukát.
2019. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
88%

Nálam is volt párszor ilyen nő létemre...közöltem a munkám vagy kritizálta vagy le lépett.

N26

2019. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
81%

Na kérem szépen a kedves hölgy attól még,hogy könyvelő lehet nincs diplomája,mivel okj-n is el lehet végezni,nem csak egyetemen. És éppen ezért tudom elképzelni,hogy nincs munkája én is közgáz tanultam egyetemen most fogok végezni beadtam önéletrajomat random 6 helyre,mind a 6 visszahívott,hogy felvenne. Konkrétan interjún már eldöntetett volt,hogy engem azonnal akarnak és ők miért jobbak mástól. Szerintem egyáltalán nem telített a piac és hiány van a könyvelőkből. Pont,hogy mindenhol ezt lehet hallani,hogy nem találni könyvelőt.

Másik ezzel a diplomával nem csak könyvelő lehetek,pénzügyi osztályon is bármire jelentkezhetek,mehetk könyvizsgálónak,adótanácsadónak stb stb. Szóval kár lenézni ezt a diplomát és egyáltalán nem könnyű elvégezni.

Az a hölgy aki egyik krédezőnél ment informatikusank nem azt jelenti,hogy nem volt képes megugrani a követlmeényeket inkább az,hogy nem érdekelte és ott hagyta,erre példa,hogy a nem túl okos nővérem aki mindig bugdácsolt mindenből 8 évig végzett büfé szakot gondolt egyet és kitanulta a programozást mert érdekelte. Bárki megtanulhat bármit,ha akarja és érdekli.

Amúgy én nem néznélek le kérdező,és szerintem nem is ezért tiltott a tinderes csaj.

2019. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
54%
Legalább tudod, vele nem kell foglalkozni, ennyi.
2019. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!