Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már egyáltalán nem iszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyáltalán nem iszom alkoholt, a nők mekkora részénél vágtam el magam emiatt?

Figyelt kérdés

Régen túl sokat ittam, mértéktelenül. Bulik, pia, alkalmik, stb. Aztán volt pár hónap, amikor minden nap ittam és a legvégén már napközben is, akkor nagyon megijedtem és inkább úgy döntöttem jobb ha nem nem iszom. Határozatlan időre felfüggesztve, de inkább örökre, mert nem tudom azt megcsinálni, amit a legtöbb ember, hogy iszik este egy-két sört és kész, mert ha elkezdem, akkor addig folytatom amíg csúnyán le nem iszom magam.


Tavasz óta nem ittam és azóta voltak más dolgok az életemben, amikkel foglalkoztam, de most újra ismerkedni akarok. Amúgy nincs gondom a nőkkel beszélni, szerintem jól nézek ki, jól állok az életben, de eddig alap volt, hogy randin beülünk és megiszunk 1-2 pohár bort, vagy áthívom a másikat hogy vacsorát főzzek (randira) és akkor hoz egy üveg bort, stb, szóval az ismerkedésemben eddig mindig benne volt az alkohol. Tudom az alkohol fokozza a szexuális vágyat, csökkenti a gátlásokat, szóval talán kicsit tovább kell majd várnom a szexszel mint eddig, de egyáltalán csak az érdekel most, hogy a lányok többsége mennyire fogadja el, hogy a férfi az életében sosem iszik alkoholt. Koromból adódóan a 20-25 évesekkel ismerkedem első sorban.


26/F


2019. jan. 10. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha épp párt keresnék,már írnék is Neked :) Eddig olyanba futottam bele komolyabb kapcsolatok terén,aki nem tudta mennyi az elég. Undorítóra itta magát aztán a 6 napos állott kocsmaszagú fejével jött,hogy ő szexelne. Hát én meg hánynék...tőled. Utálom a piásokat. Sokan úgy vannak a piával,hogy anélkül az élet elképzelhetezlen. A fiataloknál meg ugye,menő. Menő amikor hempereg a hányásában. Az ellenszenv az ilyenekkel szemben gyerekkorom óta megvan. Édesapámnak hála. Az összes "hülyére oszom magam"embert megtudnám rugdosni :) Bocsánat attól,akinek élete fontos része az alkohol.
2019. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!