Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyellnem kéne hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kéne hogy nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés
Miután elmondtam hogy nem cigizek és nem iszom alkoholt, érezhetően nem úgy állnak hozzám a lányok mint azelőtt. Ez tényleg ekkora hátrány?
2018. júl. 27. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem hátrány,miért lenne az? Kinek kéne egy alkesz? Esetleg hihetik azt hogy mélyen vallásos vagy.
2018. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Sok nő szóba sem áll olyannal, aki dohányzik, úgyhogy ez biztos nem akadály.

Az, hogy egy pohár bort se lehet veled meginni, nem biztos, hogy előny.

2018. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez számomra előny. Szerencsére a mostani párom is ilyen.


Légy büszke rá, hogy te nem attól tekinted magad férfinak, hogy dohányzol és iszol. Pia nélkül is lehet buliban jól érezni magad. Én már csak tudom.

2018. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bétó apó ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni hogy ez hátrány lenne, de hát annyira különbözőek az emberek, lehet mégis van ilyen. De szégyellni semmiképp se szégyelld, és nehogy valakinek a kedvéért rászokj bármelyikre is...
2018. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hátrány, inkább előny (legalábbis az én szememben).
2018. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen és sajnos BMW-d sincs és ló méretű dàkód biztos nem vagy elég bunkó emellett 180+ cm és kopasz kigyúrt.

Hisz tudjuk ez kell a nőknek.

De hogy ne nézz hisztisnek a tényleges válaszom hogy nem mindegy hogy tálalod. Ha “fúj fúj alkohol mert az ördögtől való” stílusban akkor az aki buliban szeret inni “kihúz a listáról” hisz ha az alkohol megvetendő akkor az is az lesz a szemedben aki él vele. Az ilyen jellegű viták pedig így elkerülhetők. Ugyan ez áll a cigire is. Én se szívesen jönnék össze olyannal aki mellett egy pohár valamit se lehet meginni mert beszólogat meg csúnyán néz érte. Pedig aztán amennyit én iszok megtehetném. Szinte minden infó közlés sikerességének nyitja a stílus amiben előadod.

2018. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem. Ilyesmit sose szégyellj. Sokáig én is így álltam hozzá, hogy nem dohányzom és nem iszom alkoholt, de én már eljutottam arra a pontra, hogy annyira rossznak látom a világot, hogy ez már nincs teljesen így, bár nem mintha ettől bármi változott volna.


Soha ne akarj mások miatt más lenni, ha változni szeretnél azt csak magad miatt tedd.

2018. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Néha azért igyál sört. Na nem mértéktelenül, hanem hétvégente max. 1-2 dobozzal. A zorrodat (és a vesédet) is tisztíccsa.
2018. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha koccintani se lehet veled egy rendes itallal, akkor engem bizony zavar.
2018. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan lányoknál próbálkozol, akik minden hétvégén leisszák magukat stb., akkor náluk nyilván hátrány, egyébként viszont nem az.

Nálam ez inkább előny lenne, mint hátrány, mivel igyekszem egészségesen élni. Szóval szerintem nem kell, ne is szégyelld azt, hogy nem dohányzol és nem iszol alkoholt.

2018. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!