Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem dohányzok és nem iszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem dohányzok és nem iszok alkoholt csak nagyon ritkán (ünnepekkor), akkor már esélyem sincs a normális nőknél?

Figyelt kérdés
Eddig sajna csak dohányzó nőknek tetszettem. Nekem meg pont amiatt nem tetszettek, mert füstölnek. Kezdem azt hinni, hogy semmi esélyem sincs a nemdohányzó nőknél. Esetleg nekik más az igényük? A dohányzó pasikat keresik?
2017. máj. 27. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy sok nő nem akad fenn ezen. Én dohányzom, de abszolút nem édekel, hogy a lány dohányzik vagy sem. Sem nem előny, sem nem hátrány, egyszerűen nem szempont.
2017. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* Jah és akkor is ugyanígy gondoltam amikor még nem dohányoztam.
2017. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem meg zavar, mert minden beveszi a dohányfüstöt. Ruha, kocsi, lakás, minden.
2017. máj. 27. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
"Rendes" lány vagyok, nem dohányzom, nem iszom, és kifejezetten előny, ha a srác egyiket se csinálja (max. ritkán).
2017. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor a soha egyik sem eredménye a soha vajon....
2017. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezt inkább előnyömként éltem meg mindig. Cigi soha, pia nagyon ritkán 1-2 pohár, de néha hónapszámra semmi.


Mindig azt hallottam nőktől, hogy ez tetszik nekik, főleg azoknak, akik éltek már együtt olyan férfivel, aki hazamegy munkából, és amíg 1-2 sört nem pattint, addig nem lehet hozzászólni.

2017. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem el ezt a kérdést.. :D
2017. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy nemdohányzónak nyilván első körben egy másik nem dohányzó jön be, mert nem akarja az undorító cigi szagot szagolni egész nap. És a normális nő aki szintén ritkán iszik, az nem alkoholistát keres. Nyilván egy dohányosnak mindegy, mert nem neki kell egy zavaró szokást tolerálnia hanem a párjának.
2017. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos van esélyed "normális" nőknél.

Én nő létemre nem dohányzom(sose próbáltam ki), alkoholt alkalmakkor iszom.

A párom az életében egyszer sem cigizett, és sose ivott egy korty alkoholt sem(csak az alkoholos bonbont kóstolta). Mégis, dohányos-nemdohányos bukik rá.


Szerintem ezt a rovásodra nem tudják felírni, csakis előnyödre.

2017. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!