Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb lány a cigiző, alkoholt ivó, drogozó fiúkat szereti?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek akiknek ilyen a barátja, sőt van olyan is aki meg is üti a barátnőjét, és minig vissza megy hozzá a lány. És szereti, viszont a fiú nem szereti annyira a lányt, mégis a lány annyira erőlteti a kapcsolatot, és nem akar szakítani. Ennek a lány barátja napi 2 doboz cigit szív el, szinte egész nap sört iszik (napi 4-8 doboz!), állandóan részeg, néha drogozik is. És ezek ellenére is szereti a lány.

És még sok ilyet ismerek...az ilyen fiúknak miért van ekkora szerencséjük???

Én nem iszok, nem drogozok, nem cigizek, nem ütnék meg nőt. És mégsem kellek egy lánynak sem. Meg szerintem sok normálisan élő fiú van még ilyen helyzetben.

Miért van ez?:(


21 éves vagyok, de még sosem volt kapcsolatom, sajnos.


2018. szept. 4. 11:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos én is ezt tapasztalom folyamatosan. Fogalmam sincs miért ez a típus vonzza a lányokat, miért csábító az alpári suttyóság!? Szóval én is szeretném tudni erre a választ, együttérzek veled kérdező

19F

2018. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha egy nő szerelmes, akkor szinte mindent elnéz a partnerének, ez az egyszerű magyarázat. Lehet hogy a férfi nem is tudja mivel váltja ki a szimpátiát a partneréből, csak élvezi az eredményét.
2018. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Valószínű az említett típusúak jobban felhívják magukra a figyelmet. Mi férfiak is felfigyelünk azokra a nőkre akik valami extra dologgal felhívják magukra a figyelmet. Például ha motoroznak. Vagy ha nagyon feltűnően öltözik.
2018. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Jó, de az öltözködés az más. Egy ilyen sokat cigiző, sok alkoholt ivó ember bűzlik. Mit szeret ebben egy nő? Meg amikor hulla részeg és azt sem tudja mit beszél. Ebbe mi jó???
2018. szept. 4. 12:03
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Sok ilyet ismersz. És? Én egyet sem. Lehet, hogy rossz körökben mozogsz?
2018. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Az ugye addig meg van, hogy nem azért vannak az ilyen alakokkal a lányok, mert cigiznek, bagóznak, drogoznak és erőszakosak, hanem ennek ellenére?

Aki ehhez a típushoz vonzódik annak általában ez visszavezethető a gyerekkori apaképéhez: ezt ismeri, ezt szokta meg, így ehhez hasonlót fog keresni akár tudat alatt is. Még ha tudja is, hogy ez neki rossz, akkor is csak ezt ismeri és nem tud mit kezdeni a "dobozon" kívüli világgal, így benne is marad. Ördögi kör ez.

Aki meg normális családból származik és mégis egy ilyen alak mellett köt ki, az vagy alapból defektes vagy ilyen idióta módon lázad. Vagy túl későn ismerte fel az árulkodó jeleket és benne ragadt a kapcsolatban.


Az meg, hogy te nem csinálsz ilyeneket dícséretes, de ez önmagában édeskevés egy kapcsolathoz.

2018. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

jóképűek, férfiasak, badass kisugárzásuk van, természetes hogy nekik mindég lesz barátnőjük, néha több is egyszerre


ha te észrevehetetlenül visszahúzódó vagy, nincs benned vagányság nehezebb lesz lányt találnod

2018. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Én egy ilyet sem ismerek és én sem ilyen lány vagyok. Szerintem itt valami más gond lehet, de persze könnyebb minden sikertelenséget a lányokra fogni, mert akkor nem kell dolgozni a fejlődésen.
2018. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg kérdés, hogy milyen körökben mozogsz, ha sok ilyen kapcsolatot ismersz... Bár a gyanúm inkább az, hogy 1 bizonyos lányt alapul vége írtad ki a kérdést, aki tetszik, de ilyen kapcsolatban van. Aztán lehet nincs igazam, de az szerintem a rosszabb opció, mivel akkor az egész közeg, amiben mozogsz defektes, elfajzott, és onnan nehezebb kitörni.

Mindenesetre: édes kevés az, hogy nem vagy egy lecsúszott drogos ahhoz, hogy kapcsolatod legyen. Többek közt nem árt jó közegben mozogni, stabil, pozitív személyiséggel rendelkezni...stb.

A lecsúszott drogosokat a komoly lelki/pszichés gondokkal küzdő, illetve a rettenetesen ostoba nők szeretik. Ha ilyen nőre vágysz, tudod mi a dolgod. Ha egy normális, harmonikus kapcsolatot akarsz, akkor ne ezeket a példákat vedd alapul.

2018. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

8-as!

Rosszul gondolod!

Nem azt írtam hogy minden lánynak az ilyen fiúk kellenek.

Csak egyszerűen nem értem hogy mit lehet az ilyen fiúkban szeretni, aki meg normális az nem tud normális kapcsolatot találni.


És velem is vannak gondok, nem azt mondom hogy én tökéletes vagyok. De talán különbebb vagyok az ilyenektől.

2018. szept. 4. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!