Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki nem iszik alkoholt (soha), nem dohányzik?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 22:05
 1/9 anonim válasza:
Van, en peldaul.
2015. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Berúgni nem szokásom, de azért egy jó borra nem mondok nemet. :D
2015. júl. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én
2015. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En nem iszom semmi alkoholt kb 10 eve. Elotte heti egy pohar sort ittam. A munkamhoz kell, hogy ejjel-nappal penge legyen az agyam.
2015. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
igen
2015. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Itt vagyok én férfiként, akinek azt kell látnia, észlelnie, hogy azért nem talál párt, mert nem fogyaszt alkoholt kis mértékben sem.

Akik csak annyit írtak, hogy nem, azok milyen megfontolásból? Sokak szerint valami traumára vezethető vissza. Másik lehetőség, hogy szülők közül valaki alkoholista volt. Harmadik: vallási okok.

Én egyiket sem gondolnám. Egyszer fogadásból ittam bort, borzasztó rossz íze volt. Utána egész este azt éreztem a számban.

2015. júl. 30. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Én.

Dohányzást kipróbáltam, nem jött be.

Alkoholt is kipróbáltam, szintén nem jött be kicsit sem, így nem iszok semennyit sem.

2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sose dohányoztam szinte, kb 2 hétig, nem fogom leírni, hogy miért, de elég zöld... Nem tetszett, se előtte se utána nem szívtam bele sem cigibe, igazából eléggé utálom.


Alkoholt sokáig ittam, sokat is, de nem tudok vele leállni, ha elkezdem, szóval el sem kezdem. Sokkal egyszerűbb az első sört/akármit sem meginni, mint a harmadikat meg az ötödiket nem meginni. Szóval tavaly október óta ittam fél pohár pezsgőt és egy darab citromos sört és nincs is igényem többre.


Van olyan ismerősöm, aki azért nem iszik, mert utálja és soha nem is ivott, az ízét se szereti és a gondolatát sem, de ő mondjuk fiú. Lányban gimiben még ismertem ilyet, de most egyetemen már nem tudok róla, hogy ismernék ilyet. De simán elhiszem, hogy van.

2015. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is,szimplán azért, mert az alkohol nem jó, a cigi büdös, és nem is nőies :)
2015. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!