Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik lehetnek a hátrányai ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek a hátrányai ha a barátnőm dohányzik?

Figyelt kérdés

16F

Van egy lány aki tetszik,ő is nagyon azt mutatja hogy bejövök neki.

De dohányzik.



2015. febr. 16. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Büdös a ruhája, haja, szája. A legváratlanabb pillanatban gyújt rá, és összefüstöl mindent. Sokszor a rágyújtás fontosabb lesz neki, mint hogy veled foglalkozzon...
2015. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
78%
Tüddőrákja lesz
2015. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Elkölt egy csomó pénzt és bagószagú lesz a ruhája.
2015. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Óriási hátrány, hogy Te fogod beszívni az általa kifújt dohányfüstöt, azaz passzív dohányos eszel. Ő szándékosan teszi tönkre a Te egészségedet is, nem törődik a környezetével, egoista.
2015. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy filmet nem tudtok rendesen végig nézni, jól írják, az ilyeneknek a bagó a legfontosabb. Büdös a szája, a ruhája, a keze, nem mellékesen majd nézd meg a fogait is :D
2015. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Büdös, egészségtelen, kibäszott idegesítő, hogy nem tud megmaradni anélkül, hogy rágyújtana. Igénytelen, nem törődő...


Egyébként nálam pl. a dohányzás alapból kizáró ok ismerkedésnél.

2015. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
rohadó, igénytelen fogak, elhanyagolt szájhigiéné, szürkés íny, undorító lehelet, rövidebb élettartam, havi minusz 15-30 ezer forint a közös kasszából. ha ennek ellenére is őt választod, na az az igaz szerelem
2015. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
45%
Istenem ez a sok nagyon egészséges ember... Régen nálam is kizáró ok volt, de eljutottam odáig, hogy egyáltalán nem zavar, csak barátnőm legyen. Ja meg közbe rászoktam a cigire. Ha szeretitek egymást, akkor nehogy már pont ez álljon az utatokba. El kell fogadni és kész, senki sem lehet tökéletes, full egészséges mintaember. Nagy álszentség, ami a cigi körül megy, mástól is elpatkolhat az ember hamarabb...
2015. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Büdös a szája, ha megcsókolod, bebüdösíti a lakást, és tüdőrákban vagy tüdőszilikózisban fog meghalni.
2015. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attól függ mennyire veszi ezt komolyan , manapság vannak olyan fiatalok akik csak a füst miatt dohányoznak , hogy karikákat fujjanak és trükközgessenek ha ilyen szintén űzi az az csak divatdohányos akkor nem vészes a helyzet , de ha rendesen szívja nap mint nap akkor annak nagyon sok hátránya van és én nem ajánlom , hogy egy ilyen lánnyal jöjjél össze elöttem már elsorolták , hogy milyen velejárok vannak , nekem ez a véleményem a döntés viszont rajtad áll , UI nekem is van egy ismerősöm ahol a csávó is meg a csaj is dohányzott és megbeszélték , hogy egymásért nem fognak és összejött de ez is csak rajtatok múlik .
2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!