Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, miért undorító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért undorító ha egy lány dohányzik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Az is undorító ha egy férfi teszi.
2012. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
szilvás bukta miatt mert azt nem szeretem
2012. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert a dohányzás egy büdös, gusztustalan, egészségtelen, rákkeltő és nem utolsósorban pénzpocsékoló szokás.
2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezért:

"Mert a dohányzás egy büdös, gusztustalan, egészségtelen, rákkeltő és nem utolsósorban pénzpocsékoló szokás."


Én se mondhattam volna jobban :D

2012. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen,amit már megfogalmaztak.Büdös,rontja a kinézeted,pénzszórás,és idegeskedés,ha nincs cigi..
2012. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan, az is undorító, ha egy férfi teszi, csak férfiakkal nem jövök össze.


Egyrészt az a baj vele, hogy káros, én pedig nem szeretném, hogy akit szeretek, a későbbiekben kínok között halálozzon el tüdőrákban, jóval idő előtt. Másrészt büdös. Igen, büdös, ehhez nincs mit hozzátenni, a rágó meg a parfüm csak kölni a szarra, az összes ruhája, a haja, a bőre is cigiszagú lesz. Harmadrészt eléggé dága.

2012. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem undorító. Le lehet húzni cigivel...
2012. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Undorító?!... Nincs abban semmi undorító. Ilyet maximum a finnyás hülyegyerekek mondanak...


Az tény hogy káros. A szaga sem épp rózsaillat. De baromira nem érdekel ha tetszik a lány...

Még szexi is tud lenni. Mondjuk ahhoz elég dögösnek kell lennie a csajnak is...


Keress olyan palit aki dohányzik. Az biztosan nem tesz ilyen idióta megjegyzéseket.

2012. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Diavolino44 ***** válasza:
88%
Nincs benne semmi undorító! De akkor ugye nem gond ha az orrod alá fingok???
2012. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Hülyeség. Káros? Foglalkozz a saját egészségeddel. Drága? Ő pénze. Büdös? Az osztály legjobb csaja cigizik, és akárhányszor megöleltem, vagy csak elsétált melletem, mindig tök jó illata volt, akkor is, ha cigizésből jött föl. Nme tudom, hogy csinálja, de így pláne nem zavar.
2012. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!