Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, miért undorító ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, miért undorító ha egy lány dohányzik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én azt is megérzem, de pár percig dohányos közelében volt a barátnőm. A haja és a ruhája is büdös lesz.
2012. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
szerintem nem az,sőt...
2012. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
11%
Abszolút nem undorító, én kifejezetten szexinek és vonzónak tartom ha egy lány cigizik! Gondolj csak a régi filmek nagy díváira, mind cigiztek és szexszimbólumok voltak. Akkoriban még nem volt elfajulva ez a nagy cigiellenesség. Nyilván nem egészséges és tiszteletben kell tartani azokat akik nem élnek vele, de túlzás ami mostanában megy már... Kérdésedre válaszolva egyáltalán nem undorító hanem rendkívül szexi ha egy lány cigizik! Nekem ez a véleményem :)
2012. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogy tudna szexi lenni,amikor egy büdös,füstös,forró papírrúd lóg ki a lány szájából?! Hogy telefújja a számat füsttel miközben csókolózunk?Hogy nem temethetem a fejem a dús hajába mert büdös?Még a melltartója is olyan szagú legyen?Szerintem nem finnyáskodás az,hogy nem egy gőzmozdonyt akarok ölelgetni..
2012. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

De az. Finyáskodás.

Aki ennyire érzékeny, azzal bajok vannak. Itt nem lázdohányosságról van szó, hogy ontja magából a gettószagot.

Egyáltalán miért fújná a pofádba a füstöt?


Nagy barom vagy te...

2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

azért sztem is túlzás

a cigi szag nem parfüm,de mondok valamit: egy tiszta dohányost nem összekeverni egy piszkos dohányossal

sztem aki tiszta és csak annyi,hogy dohányzik,az nem büdös...

2012. júl. 21. 15:51
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert kívül-belül büdös.
2012. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szép,nőies,finom,de ez csak a szép,modell csajoknál igaz,az erotikus dolgokról nem is beszélve,Isteni.
2018. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!