Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb lány a cigiző, alkoholt ivó, drogozó fiúkat szereti?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek akiknek ilyen a barátja, sőt van olyan is aki meg is üti a barátnőjét, és minig vissza megy hozzá a lány. És szereti, viszont a fiú nem szereti annyira a lányt, mégis a lány annyira erőlteti a kapcsolatot, és nem akar szakítani. Ennek a lány barátja napi 2 doboz cigit szív el, szinte egész nap sört iszik (napi 4-8 doboz!), állandóan részeg, néha drogozik is. És ezek ellenére is szereti a lány.

És még sok ilyet ismerek...az ilyen fiúknak miért van ekkora szerencséjük???

Én nem iszok, nem drogozok, nem cigizek, nem ütnék meg nőt. És mégsem kellek egy lánynak sem. Meg szerintem sok normálisan élő fiú van még ilyen helyzetben.

Miért van ez?:(


21 éves vagyok, de még sosem volt kapcsolatom, sajnos.


2018. szept. 4. 11:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
20%
Jobb a marketingjük, öntörvényűek, tüzesek, megingathatatlanok, lázadók, szuggesztívek, dominánsak, kompromisszumképtelenek, és mindezek által vezetői képességeiket hangsúlyozzák, ami a nőknek imponál és elgyengíti őket. A nők imádnak a magánéletben gyengék lenni és mellettük ilyen téren ki tudnak teljesedni.
2018. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%
Erdekes korokben mozogsz kerdezo.
2018. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
15%
A nők nagy részének szüksége van arra, hogy szenvedhessen egy rosszfiú típúsú férfi mellett, mert az sokkal izgalmasabb, mint egy kiszámítható és uncsi rendes srác.
2018. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Lazy Lover ***** válasza:
4%
mert azt szeretik ennyi.... az izgalmas a rendes srác meg uncsi...
2018. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Csomo sráck csak a szüleie által jó anyagi helyzet miatt drogozik , illetve a nevelés elhanyagolása által. Igy nem minden esetben rossz kőzeg. Vannak kevésbé társaság függő szivornyások is. Sok esetben a lány is tolja lég ha nem is látszik. Láttam én tényleg luzerre tapadó lányt is , gyerek tipik 50 kilo , szeműveg, azt a kány hozzá bújt mikőzben voltak jobb faszik is..sosem csak az van jelen a.it kivülről látunk.
2018. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint én kisebbség vagyok, mert nem ezt a típust szeretem... :-D
2018. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem ezen múlik, ezek a srácok valami többet is tudnak. Én 2 évig keményen ittam, szinte folyamatosan részeg vagy másnapos voltam, mégsem volt barátnőm, a haverjaimnak sem, akik ezt az életmódot folytatták és még cigiztek, drogoztak is.
2018. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Miért van az, hogy neketek a "lány" az az ilyen lelkisérült, gyenge lábtörlő, akivel bármit megcsinálhat a kanja, akkor is ő kér bocsánatot? Miért nem tekintitek lánynak a normális lányokat, akik ki tudnak állni magukért, és nem lehet őket sza.rrá alázni, kedved szerint?
2018. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Jah és ráadásul néha dolgozik néha nem. Sokszor a lány fizet, mert nincs a fiúnak.
2018. szept. 4. 14:01
 20/31 anonim ***** válasza:
#19/19 ez már a foiskolások szokása amit írsz ..
2018. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!