Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legtöbb lány a cigiző, alkoholt ivó, drogozó fiúkat szereti?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek akiknek ilyen a barátja, sőt van olyan is aki meg is üti a barátnőjét, és minig vissza megy hozzá a lány. És szereti, viszont a fiú nem szereti annyira a lányt, mégis a lány annyira erőlteti a kapcsolatot, és nem akar szakítani. Ennek a lány barátja napi 2 doboz cigit szív el, szinte egész nap sört iszik (napi 4-8 doboz!), állandóan részeg, néha drogozik is. És ezek ellenére is szereti a lány.

És még sok ilyet ismerek...az ilyen fiúknak miért van ekkora szerencséjük???

Én nem iszok, nem drogozok, nem cigizek, nem ütnék meg nőt. És mégsem kellek egy lánynak sem. Meg szerintem sok normálisan élő fiú van még ilyen helyzetben.

Miért van ez?:(


21 éves vagyok, de még sosem volt kapcsolatom, sajnos.


2018. szept. 4. 11:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező, én szintén ebben a helyzetben vagyok. Az ilyen léhűtő, semmittevő, drogos haverokra olyan nők is rámozdulnak akikről még ELKÉPZELNI SE tudtam volna, hogy valaha bejön nekik. A legtöbb nőnél csak a friendzone kapcsolatig jutok és ennyi. Én sem vagyok tökéletes de ezeknél az embereknél jóval értékesebb vagyok. Ehhez nem kell megerősítés sem mert tudom magamról.
2018. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
9%

Az ilyen pasasok többnyire extrovertált, öntelt, kivagyi nagypofájú tahók. Mivel a cigizés, drogozás, piálás mindig is "felnőtt" dolognak számított, sok csaj komolyan elhiszi, hogy a pasas ettől felnőtt, vagány, és van mit a tejbe aprítania. Azok a nők, akik ilyenhez vonzóndnak, nem látnak tovább a felszínnél, a jellemet és az intelligenciát leszarják, vagy éppen nekik sincs. Szóval "zsák a foltját" effektus befigyel.

Olyan csaj 100% hogy nemkéne aki ezeket a bazárimajmokat tartja vonzónak. Még önálló személyiségük sincs, az egész életstílusuk a média által összehordott szarkupac, meg a fajtársaiktól átvett valami...

2018. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
18%

Nekem a rémálmom egy olyan pasi, aki azzal dicsekszik, hogy soha nem drogozik, és bármilyen tudatmódosítót használó embert lehord utolsó, mocskos drogosnak, és rögtön elkönyveli, hogy rosszfiú mellett akarok szenvedni.


A párom egy tisztességesen dolgozó, értelmiségi férfi. Vérbeli jófiú, teljesen jámbor lélek. A büdös életben nem ütne meg nőt és férfit is max. önvédelemből (és amúgy nem is tud verekedni :D).

Viszont alkalmi drogfogyasztó. Na, ezt hogyan veszi be a gyomrod? Nem cigizik, nem alkoholizál, utóbbit maximum egy évben egyszer, de egyéb tudatmódosítót előfordul, hogy fogyaszt néhány havonta önismerei céllal vagy kíváncsiságból (főleg pszichedelikumokat).

Én olyan emberrel nem jönnék össze, aki nem értené meg, hogy ez nem ugyanaz a szint, mint piálni és szívni a mocskos herbált. Nem attól leszel normális srác, mert soha nem fogyasztasz semmit.


Viszont abban igazad van, hogy érthetetlen, hogy egyeseknek miért kell egy agresszív alkoholista állat, nekem pl. soha nem kellene olyan, aki évi 1-2 alkalomnál többször iszik, sem pedig dohányos.

2018. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

23 as.

Én az alkoholt, drogot, cigit azt úgy értem hogy mindegyiket használja valaki.

Az ha valaki csak cigizik, de amúgy normálisan viselkedik, él azzal nekem nincs semmi bajom. Vagy ha alkalmanként iszik. Én is iszom nagyritkán. De akit írtam az napi 4-8 dogoz sört iszik!!!

2018. szept. 4. 16:25
 25/31 anonim ***** válasza:

Jó, az tényleg nagyon gáz. :D

Napi 1-2 doboz is tolerálhatatlan lenne szerintem.

2018. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

"Viszont alkalmi drogfogyasztó. Na, ezt hogyan veszi be a gyomrod?"


Az írod értelmiségi, de közben drogozik, önismereti céllak. Vicces:D

De ez az ő dolga, magát károsítja.

2018. szept. 4. 16:29
 27/31 A kérdező kommentje:
Ha válaszolsz egy kérdésre akkor miért nem olvasod végig? Nem engem kéne kritizálnod.
2018. szept. 4. 16:30
 28/31 anonim ***** válasza:

Végigolvastam, de nemcsak téged kritizáltalak, hanem egy általános jelenséget, amit már megfigyeltem.


Nem károsít senkit, mert nem olyan szereket használ, amit ezt teszik vele, de nehogy ezen elkezdjünk offolni.

2018. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Aki napi 8 órát játszik a gép előtt jobban kárositja magát. A harmincas éveire olyan izületi betegségei lesznek mint egy 60 évesnek.
2018. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29-es.

Ha ezt az üzenetet nekem szántad akkor tévesz! Nem gépezek napi 8 órát.

És hidd el hogy káros a drog. Még kis mennyiségben is.

2018. szept. 4. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!