Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha már egyáltalán nem iszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyáltalán nem iszom alkoholt, a nők mekkora részénél vágtam el magam emiatt?

Figyelt kérdés

Régen túl sokat ittam, mértéktelenül. Bulik, pia, alkalmik, stb. Aztán volt pár hónap, amikor minden nap ittam és a legvégén már napközben is, akkor nagyon megijedtem és inkább úgy döntöttem jobb ha nem nem iszom. Határozatlan időre felfüggesztve, de inkább örökre, mert nem tudom azt megcsinálni, amit a legtöbb ember, hogy iszik este egy-két sört és kész, mert ha elkezdem, akkor addig folytatom amíg csúnyán le nem iszom magam.


Tavasz óta nem ittam és azóta voltak más dolgok az életemben, amikkel foglalkoztam, de most újra ismerkedni akarok. Amúgy nincs gondom a nőkkel beszélni, szerintem jól nézek ki, jól állok az életben, de eddig alap volt, hogy randin beülünk és megiszunk 1-2 pohár bort, vagy áthívom a másikat hogy vacsorát főzzek (randira) és akkor hoz egy üveg bort, stb, szóval az ismerkedésemben eddig mindig benne volt az alkohol. Tudom az alkohol fokozza a szexuális vágyat, csökkenti a gátlásokat, szóval talán kicsit tovább kell majd várnom a szexszel mint eddig, de egyáltalán csak az érdekel most, hogy a lányok többsége mennyire fogadja el, hogy a férfi az életében sosem iszik alkoholt. Koromból adódóan a 20-25 évesekkel ismerkedem első sorban.


26/F


2019. jan. 10. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

A proli onbecsulesmentes noknel tuti, akiknek az elso ferjuk is alkesz volt, es most keresik a kovetkezo gyongyszemet a csodalatos eletukbe.

Amugy nem problema.

Jo, parommal meg-meg iszunk egyszer egyszer valamit, plane h sokszor megyunk barati tarsasaggal el, de volt mar sokszor olyan, h meglattuk az itallapon h van forrocsoki, es inkabb azt ittunk mint sem egy pohar alkoholos valamit.

2019. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal ismerkedj, akinek nem fontos az alkohol, megvan nélküle vagy ritkán fogyasztja.
2019. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig nem zavarja, hogy esetleg én fogyasztok alkoholt, addig nem zavarna. Van önkontrollom, nem szoktam merev részegre inni magamat. Becsülendő, hogy önkontroll híján inkább nem iszol egyáltalán semennyit sem.
2019. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez a helyzet. Én 10 éve nem iszom, csak kb évente 3-4 szer 1-1 deci jó bort.

Kinyílt a világ, a nők sokkal jobban jöttek mint előtte. Mindegyik ivott mellettem, nem zavart, őket sem hogy nem iszom velük, megszokták hamar. Csak a kedvük miatt tartok itthon piát.

2019. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha a partnerem sosem inna :D egyáltalán nem szeretem az alkoholt.
2019. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam biztos hogy nem lenne rossz pont, sőt. El lehet tölteni egy randit úgy is, hogy nem isztok alkoholt. Ha emiatt az adott leányzó lenéz téged, annak olyan az értelmi szintje, és nem is ajánlott foglalkozni vele többet.


26N

2019. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 peca1000 ***** válasza:

Ha nem piálsz egyáltalán, akkor szerintem a nők 1-2%-nak nem kellesz.


A többi örülni fog neki.

2019. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kéne ilyen pasi,igaz én már nem is vagyok 20-25 éves.
2019. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minimálisan zaravna. Én azért szeretek leülni a párommal meginni valami minőségibb, finom piát és beszélgetni egy jót mellé. De természetesen elfogadnám, hogyha így döntene. Főleg hogyha azért, mert alkoholproblémái voltak. Ha nem zavarja, hogy én néha megiszok egy-egy sört valamelyik barátommal vagy iszok egy pohár bort havonta egyszer otthon akkor nem lenne ebből probléma.
2019. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,mert tudom milyen amikor egy férfi mindig iszik,és csak a balhék vannak.Legalább én is jó útra térnék ez ügyben.
2019. jan. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!