Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem iszik soha alkoholt ez a nő? Lehet korábban problémái voltak?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves nő a társaságomban,egyre többet járunk össze,tetszeni is meg tetszett.Viszont eddig még soha nem láttam bármi alkoholosat fogyasztani.Még ha a barátnői is ittak,ő akkor se.Egyszer rá kérdeztem,akkor csak felkacagott és azt mondta neki nem kell alkohol,hogy jól érezze magát.

Többet gondolkoztam ezen,és nem lehetséges hogy korábban alkohol problémái voltak?Vagy esetleg alkohol hatása alatt tett olyat,amit megbánt?


2018. aug. 22. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a családjában volt alkoholista, ezért megundorodott tőle, lehet, hogy allergiás, lehet, hogy egyszerűen utálja az ízét/hatását, lehet, hogy csak simán nem kívánja.. Kombinálás helyett inkább rákérdeznék, ezer oka lehet.
2018. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy a családjában van alkoholista.
2018. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Vaaagy simán csak nem szereti az ízét? Esetleg gyógyszert szed, vagy más eü gondja van, amire nem tanácsos inni?

Én imádom a bort, mégis max csak 1-2 pohárral iszok meg. Nekem ez így tökéletes.

2018. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Azért mert valaki nem iszik rögtön arra kell gondolni hogy alkohol problémái vannak??!... én sem iszok alkoholt és ennek egyszerű a magyarázata azért mert nem érzem szükségét.
2018. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem iszom egyáltalán, és azért, mert családban volt alkoholista, mellesleg nem szeretem egyik piát sem, e nélkül is jó kedvem van. Szerintem ezen nem kéne problémáznod.
2018. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem biztos. En a sajat eskuvomon se ittam alkoholt pedig nem vagyok alkesz meg semmi ilyen traumam nincs. Csak siman kb vagy 3 fele pia az, amit megiszok...nem szeretem az izet, ennyi
2018. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A párom sem iszik, mondjuk ez nem teljesen igaz, de nagyon-nagyon ritkán fogyaszt szeszesitalt, pedig sose voltak alkoholproblémái. Egyszerűen nem szereti annyira, nem vágyik becsípni vagy berúgni sem, semmi extra nincs ebben.
2018. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kombinálj.

Tesóm se iszik egy kortyot se, nincs a családban alkoholista, semmi problémája nem volt vele, mert soha életében ki se próbálta.

Szimplán nem szereti.

2018. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez netto hulyeseg. En sem iszom alkoholt sosem, mert szerintem undorito az ize, es ket korty korul mar felfordul tole a gyomrom.
2018. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is 25 vagyok, sose volt alkoholproblémám, de soha nem iszok. Tizenéves koromban ittam nagyjából utoljára :D

Kinőttem belőle, nem érdekel, nem akarok semmit sem fogyasztani, ami befolyásolhat engem, szeretek a magam ura lenni. Na meg a meglepett tekinteteket is szeretem és a hitetlenkedéseket, nagyon vicces.

2018. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!