Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, történt már veletek olyan, hogy valakibe nagyon beleszerettetek, de ő nagyon elzárkózott, aztán mikor rászántátok magatokat, hogy megpróbáltok mást találni, akkor kezdett közeledni felétek, aki korábban elzárkózott?

Figyelt kérdés
Mi lett a dologból? Bejött valaki más, és az első hoppon maradt, vagy mégis bejött az első?
2018. ápr. 13. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy te mit akarsz?
2018. ápr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem, és ne is reménykedj, hogy az elsőtől valamit is várhatsz.

Ha nem érdekled, nem érdekled. Akit érdekelsz, az lép, és nem arra vár, hogy mikor kerülhet versenyhelyzetbe. Neki csak akkor vagy érdekes, ha másnak is kellesz. Erre nem lehet építeni.

2018. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne ebben a helyzetben, csak elgondolkodtam, mit tennék, ha ilyen helyzetbe kerülnék.

Tény, van valaki, aki érdekelne, de elzárkózik, mert nagyon elfoglalt, amikor véletlenül nem, akkor tudunk váltani pár mondatot, és nagyon pozitívan áll hozzám, de olyan szépen körbebástyázta az életét, hogy nem nagyon mozdul ki abból a megszokott rutinból, amit kialakított magának. Nem akartam én célzottan társat keresni, mert én is elvagyok a saját kialakított életemben, csak jöttek az érzések hidegzuhanyként.

Nem tudom, mit tennék, ha felmerülne a kérdésben felvetett szituáció. Ezért érdekel mások tapasztalata, akik már voltak ilyen helyzetben, ők mit tettek.

2018. ápr. 13. 08:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Lépj.
2018. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, én már léptem, most másnál van a lépés joga, olyan ez, mint a sakk, nem léphetek mindig én. Ha csak rajtam múlna, nem lenne kérdés.
2018. ápr. 13. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú? Akkor lépj. Tőle ne várd, mert neked nem kellett , amikor ő megkedvelt.
2018. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2018. ápr. 13. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit kusza a történet. most először ő volt beléd szerelmes, és te elzárkóztál és most közelednél?

vagy te vagy nagyon szerelmes, és ő zárkózik el?

2018. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova
2018. ápr. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!