Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25+ lányok! Beleszerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ lányok! Beleszerettetek már valaha egy nálatok 6-7 évvel fiatalabb fiúba?

Figyelt kérdés
Viszonozta az érzéseiteket? Összejöttetek, vagy inkább a korkülönbség miatt nem akartátok a kapcsolatot?
2017. nov. 29. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Én max csak rajuk nézek , mert van szemem és látok. De túl fiatalok,potenciális párként nem tudom őket kezelni.
2017. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyan nem szerettem bele, de nagyon szimpatikus volt külsőleg és belsőleg is, de az eszemre hallgattam. Mint első, én sem tudnék potenciális partnerként nézni rá, akármennyire is pozitív véleményem van róla. Nálam elvi kérdés, tehát fiatalabbal nem jövök össze.
2017. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
2-es nőként elvekről fecsegni? vicc vagy XD
2017. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ikszdével mondod ezt?! A falnak mennél, ha a többi elvemről hallanál...

Szép estét neked!

2017. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én már 35+ vagyok de a párom 8 évvel fiatalabb.Nekem is elvem volt, hogy fiatalabbal soha....hülyeség!
2017. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
31évesen egy 20évessel jöttem össze/ jogász hallgató, nagy szakáll, kinézett 26nak is/ egy évig működött jól. anyuka meg női rokonok ellenem voltak. meg is csalt a végére, mai fejjel azt mondanám, hogy rossz döntés volt. van előnye egy fiatalabb férfi idősebb nő kapcsolatnak, étvágy szempontjából haha. de úgyis a két ember személyisége a fontos, hogyan illik össze. amúgy nekem nem jönnek be a nálam idősebb pasik, most is egy 4 évvel fiatalabb az udvarlóm. 34N
2017. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

30+ vok, a munkahelyemen megismertem egy 7 évvel fiatalabb kollégát. Nekem nagyon megtetszett, de nem bírtam lépni, ő nem értette, hogy mi bajom, én meg buta voltam, hogy nem tettem semmit. Aztán jött egy hozzá képest 7 évvel fiatalabb kolléganő, együtt távoztak másik munkahelyre.

Hát nem tudom, nálam az kellett volna, hogy ő mondja ki, hogy kellek neki.

2017. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak személyiség számít.
2017. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, barátom és köztem ennyi év van. A korkülönbségből eredő problémáink nincsenek, a párkapcsolati nehézségeink olyanok, mint bárki másnak. Úgy éljük meg, hogy egy korosztály vagyunk, mivel én egy kicsit későn érő vagyok, ő pedig már sok mindent megtapasztalt és tudja mit akar. Volt olyan kapcsolatom, ahol én voltam a sokkal fiatalabb, mégis volt, hogy azt éreztem én vagyok az idősebb. Ez nem korfüggő, hanem érzelmi érettség kérdése. Ehhez persze el kell érni egy biológiai kort, mondjuk 25 évet, de utána már egyéni, ki hogyan alakítja az életét és gyarapszik, fejlődik.
2017. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ennyivel fiatalabb fiúm. De nem is tartom magam annyira vénasszonynak 26 évesen, hogy eleve kizárjam a lehetőségét :)
2017. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!