Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl leszek rajta valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl leszek rajta valaha?

Figyelt kérdés
17 évesen összejöttem egy fiúval akibe nagyon szerelmes voltam. Sajnos elkövettem egy nagy hibát ami után szakított. Ezzel az a legnagyobb baj, hogy én még mindíg csak rá gondolok. Próbáltam elengedni, hogy boldog élete legyen de több mint 2 éve szakított és még mindíg rá vágyok. Szakítás után azt mondta, hogy többet nem lehet köztünk semmi de mióta szakított a barátnőjével azon gondolkozok, hogy merjem-e keresni. Szerintetek lenne értelme? 22/L
2017. okt. 2. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd. Már rég keresett volna ha akarna bármit is tőled. Ne tedd! Jobb lesz külön nektek. Keress mást. Én nem egyszer voltam benne egy ilyen mókus kerékben. Csak idő pazarlás, és te fogsz koppanni a végén.
2017. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor keresd meg, ha esetleg "nem"-et mond, akkor nem zuhansz padlóra.
2017. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd már elmúlt visszahozni màr nem lehet a dolgokat.Majd tslàlsz màst akinél nem követed el ugyanazt a hibàt .
2017. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!