Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legaranyosabb/odaadó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legaranyosabb/odaadóbb/kedvesebb tett amit valaha értetek tett a párotok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Írjam ide? Elég ciki:))
2017. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legaranyosabb: gyalog elindult hozzám az éjszaka közepén egy vita után (nem volt még buszjárat sem) bocsánatot kérni, pedig, másik megyében lakott.


Legodaadóbb: mellettem állt, amikor sokakat elvesztettem és én is beteg voltam.


Legkedvesebb: mindig figyel rám, mindig ott van, ha kell, mindig a legapróbb dolgokkal is fel tud vidítani és meglepni.


De, ami a legfontosabb, hogy csak ő ismer igazán, csak benne bízom és őszintén szeret.

2017. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

sütött nekem mézeskalácsot

nem sok jó emlékem maradt meg az exekről sajnos, de ez az egyik amikor tényleg éreztem, hogy szeret, ez néha eszembe jut, főleg amikor mézeskalácsra vágyom :P

lehet a következő lányt akivel jól alakulnak a dolgok és süt nekem, még feleségül is veszem :D

nem kell nekem túlspilázni a dolgokat én egyszerű dolgokra vágyom :)


24F

2017. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Mindig nekem segit(lehet az fontos, vagy jelentektelen dolog), akkor is, ha neki sokkal fontosabb lenne segitseget kapnia.
2017. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Minden nap tesz valami olyat, amiből érezhetem, hogy fontos vagyok neki. Kis apró hétköznapi figyelmességekre gondolok. :) Nehéz lenne ezek közül kiemelni egyet. A legtöbb esetben kajával tesz boldoggá. Nincs is jobb, amikor egy fárasztó nap után a kedvesed vacsorával vár, legyen az akár egy szimpla meleg szendvics.:D
2017. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Évfordulóra készített nekem a párom egy polcot ami a LOVE feliratot adja ki ami a sötétben foszforeszkál.Ez volt a legszebb ajándék am8 nagyon sokat jelent.Sokat dolgozik későn ér haza de megvárja míg éjjel felkel a baba, ő eteti meg, hogy én tudjak aludni.Sok sok minden ami lehet másnak apróság de nekem nagyon fontos és jól esik.Minden nap kifejezi, hogy mennyire szeret és mennyire boldog, hogy egymásra találtunk és azt is, hogy általam született gyermeke.
2017. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Legaranyosabb/legkedvesebb az volt, hogy egyszer, mielőtt hazavittem, titokban lerakott nekem az asztalomra parfümüzletes illatmintás papírt, amire fél nap múlva figyeltem fel, hogy a márkanév mellett tollal rajzolt oldalra mutató nyilak voltak rajta, néztem hogy jéé az üzletben valakinek a papírját hoztuk el, de amikor megfordítottam a másik oldalon az volt, hogy "Szeretlek :)" a keresztnevének kezdőbetűjével aláírva, és a papíron az Ő parfümje.


Odaadó viszont nem igazán volt (az inkább én voltam), inkább követelőző, de hát nagyon szép lány volt, és megrontotta a férfiak figyelme őt, és így hercegnőnek hitte magát...

2017. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok apróbb dolog van, mikor külön éltünk akkor bármikor eljött értem (1 órára laktunk egymástól), megtanított vezetni, szerzett nekem egy olyan ebook olvasót, amiről azt hittem hogy már nem is lehet kapni (az előzőm tönkre ment, és tudta hogy emiatt nagyon szomorú vagyok), gyertyafénnyel és masszázzsal várt zuhanyzás után mikor rossz kedvem volt, télen mindig odakészíti a radiátorra a törölközőmet, és szeretkezés után betakargat, mert tudja hogy fagyos vagyok, ilyesmik.

A legodaadóbbnak, legkedvesebbnek szimplán azt tartom, hogy mellettem áll mindenben és támogat.

2017. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Elfogadta hogy egy mentális roncs vagyok 2 hónapig velem volt
2017. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb dolgot nem tudok mondani. Nekem a rengeteg kicsi nap mint nap sokkal többet jelent ennél. Hogy főz nekem kávét ha hamarabb kel föl, hogy ha fázok teát főz nekem, hogy ha hulla vagyok akkor megcsinálja a házimunkát. Hogy reggel mindig hozzám bújik még pár percre mielőtt felkel. Hogy támogat mindenben, amibe belekezdek, minden hülye ötletemnél próbál segíteni. Hogy a műhelyben csinált nekem egy tiszta sarkot, ahova ki tudok ülni vele ha éppen dolgozgat valamin. Egy kapcsolatban ezek a legfontosabbak, a mindennapi kedvességek. Sajnos sok ember csak a nagy dolgokat tudja értékelni, ezért megy tönkre a kapcsolata. Pedig nem olyan nagy ördöngősség évente 1-2szer csinálni neki valami kedves, odaadó dolgot. Ennél sokkal nehezebb minden nap kedveskedni valakinek.
2017. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!