Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszek még valaha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszek még valaha szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem régen ért véget az első kapcsolatom. Nem tudom, hogy képes leszek-e újra megszeretni valakit. Vágyom kapcsolatra, de félek, hogy nem leszek már szerelmes. Ti is éreztetek így, mint én? Van esélyem megtalálni 26 évesen életem párját?

2017. nov. 19. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrég ért véget, akkor nem kéne most még ebben gondolkodnod.
2017. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leszel még, de adj időt magadnak
2017. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Annyira már sosem, mint elsőre amikor mèg hittèl a mesèben. Ès egyre inkább nem fog menni, a vègèn teljesen racionalistán fogod majd fel... Szomorú az èlet.
2017. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Én is épp kutatom eme kérdés válaszat. Ha neked sikerült, majd dobj egy üzit.

Köszi.

2017. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelem után ez teljesen természetes és normális érzés. Én ugyanezt éreztem, bár az első szerelmem sajnos plátói volt. Azt gondoltam, hogy soha nem leszek képes senkit sem úgy szeretni, mint őt. Azóta túl vagyok néhány kapcsolaton, és persze, hogy tudtam szeretni. De az első szerelem az mindig első szerelem marad (főleg, hogy a te esetedben beteljesült szerelem volt). Én az első szerelmemet így 8 évvel később még mindig szeretem...

N

2017. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem soha, véget ért a világ.
2017. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!