Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk férfiak! Mikor jött el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak! Mikor jött el az a pont amikor beleszerettetek egy lányba?

Figyelt kérdés
Elsősorban mi miatt szerettetek bele? Külső adottságokba/ személyisége egyik tulajdonságába?
2017. aug. 6. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én azt nem tudom megmondani, hogy mi az a pont, amikor beleszeretek egy lányba, ez egy folyamat. :D

Ami általában külsőleg megfog egy lányban külsőleg az a mosolya. Abba nagyon bele tudok habarodni, ha őszinte mosolya van. :D Személyiség... Hát eléggé ritka lánytípust szeretek, maradjunk ennyiben. :D

2017. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amikor már vagy 2 hónapja nem láttam, és olyan "furán" erősen hiányzott, és állandóan rá gondoltam, akkor jöttem rá, hogy hoppá...


A külseje, az alakja, az arca, a mosolya, a szemei, a haja, és az empatikus, végtelenül kedves, beszélgetős, két lábbal a földön járó személyisége miatt, akiből hiányzik a flegmaság, és a "hercegnő" komplexus.

2017. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha én ezt tudnám, biztos " megálltam" volna annál a fránya pontnál, kikértem volna az időmet, és jól átgondoltam volna mindent...;-)
2017. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Páromnál ismerkedésünk után 4 nappal bevallottam neki, hogy hát bejön és többet szeretnék. Aztán azóta együtt vagyunk. Tudom, hogy gyors a tempó meg minden, de részemről szerelem volt első látásra és írásra :) (2016.06.10.) a dátum amióta együtt vagyunk.
2017. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!