Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem iszik soha alkoholt ez a nő? Lehet korábban problémái voltak?

Figyelt kérdés

Van egy 25 éves nő a társaságomban,egyre többet járunk össze,tetszeni is meg tetszett.Viszont eddig még soha nem láttam bármi alkoholosat fogyasztani.Még ha a barátnői is ittak,ő akkor se.Egyszer rá kérdeztem,akkor csak felkacagott és azt mondta neki nem kell alkohol,hogy jól érezze magát.

Többet gondolkoztam ezen,és nem lehetséges hogy korábban alkohol problémái voltak?Vagy esetleg alkohol hatása alatt tett olyat,amit megbánt?


2018. aug. 22. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplàn nem szereti. Nem mindenki van oda meg vissza a piàért. Én se szeretem a legtöbbet, se 20, se 25 , se most 32 évesen.. Mi pl Szilveszterkor szoktunk venni a férjemmel valami krémlikőrt( pisztàcia, csoki, egyéb) vagy limeos bacardit esetleg gyümölcsvodkàt és ennyi. Gyerekpezsgővel koccintunk mert az igazi ízét, szagàt utàljuk. Bort, sört, pezsgőt egyikünk se szereti. Rövid italt , 1-2 adagot meg szokott inni a munkatàrsaival a munkahelyi karàcsonyi bulin. Egyébként nem iszunk.
2018. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is talán 3 alkalommal ittam alkoholt életemben. Szép is lenne, ha 21 éves létemre alkoholproblémáim lettek volna a múltban. Egyszerűen csak nem szeretem az alkoholos italok ízét és nekem személy szerint semmi "pluszt" nem ad, ha iszom. Nem vagyok tőle sem vidámabb, sem oldottabb, sem beszédesebb, ugyanúgy érzem magam, mint előtte, csak álmos leszek. Ezért a hatásért felesleges lenne erőltetni, hogy olyat igyak, aminek az ízétől kis híján hányok.
2018. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most komolyan hogy lehet valakinek az probléma, hogy nem iszik egy nő alkoholt? Nekem pont, hogy előny ha ilyen egy lány. Az alkohol az egyik legrosszabb drog.
2018. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy neki, lehet, hogy a családjában.

Viszont az is lehet, hogy szimplán nem szereti az alkoholos italokat. Egy fiú ismerősöm sem iszik soha, társaságban sem. Pedig nem voltak problémái se neki, se családtagnak, csak válogatós és minden alkoholos ital ízét utálja.

2018. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval érték egyet, ezernyi oka lehet a döntésének.


Én kicsit kilógom a válaszolók sorából: a többiekkel ellentétben nekem régebben voltak alkoholproblémáim tizenéves koromban és még alkoholista rokonaim is vannak, de nem ezek miatt nem fogyasztok alkoholt.


Megismerkedtem egy emberrel az egyetemen, aki nagy hatással volt rám és ő nem ivott alkoholt. Bár szeretem az ízét, az egyetemen én sem ittam egyébként sokat, az addigi alkoholproblémáim a gimnáziummal együtt le is zárultak.

Ez az ember viszont megismertette velem, hogy milyen jó érzés úgy tölteni el egy estét vagy úgy menni el szórakozni, hogy nem ittam előtte. Azóta is többnyire így cselekszem, jobban érzem magam, hogy úgymond teljesen tiszta ilyenkor a fejem.


Szóval a példámmal élve az is lehet, hogy csak így érzi jobban magát, alkohol nélkül, de nincs rá nagyobb oka. :)


21/N

2018. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én sem iszom. Vacsorán kubut ittam. Nem szeretem az alkoholt.
2018. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azert nem iszok, mert szorongok tőle. Azért sem, mert anno ittasan belenéztem a tukorbe, es szegyeltem magam sajat magam elott. Meg elvbol sem. Nem vezet jora. A mai tarsadalomban teljesen elfogadott dolog, pedig az orszagunkban 1millio felett van az alkoholistak szama. Pedig az is ugyanolyan tudatmodosito. Ismerek sok fuggot, tisztakat is. Elvbol elek teljes absztinenciaban.
2018. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja es en is 25 eves no vagyok.
2018. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy nem szereti/ nem bírja. Én sem iszom soha, mert marja a gyomromat az alkohol. Azért valljuk be, elég erős dologról van szó, és aki picit érzékenyebb, az nem bírja.
2018. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!