Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, hogyha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogyha nem szeretem a láncdohányos anyukákat, meg a kapuzárásos nőket?

Figyelt kérdés

Nyugodtan jöhetnek az oltogató, sértegető válaszok, de akkor sem értem, hogy egy 40es pasas miért ne szerethetné a fiatalabb nőket.

Olyan leszólásokat, nullázásokat kapok ha valamiért ki merem fejteni, hogy nekem sokkal jobb lenne párkapcsolatra egy egészen fiatal lány, mint egy kapuzárási pánikos életközépválságban szenvedő nő, aki azonnal szülni akar, vagy egy láncdohányos anyuka, akit a sütésfőzésgyerek-en kívül nem érdekel más.

Sajnálom, de nem dohányzom, engem nem hajt a tatár gyerek ügyben és vannak érdeklődési köreim, tehát nem házvezetőnőt keresek, hanem társat, de olyat, akivel lehet az életet élvezni hosszútávon.

És bátran, eresszétek ki az ellenszenveteket felém, ha jobban érzitek magatokat tőle, de azért egy párkapcsolat annál komolyabb dolog, hogy olyasmit nyeljen be az ember amit ki nem állhat.



#korkülönbség #kapuzárási pánik #életminőség #életközépválság #szüléskényszer
2018. dec. 2. 21:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%

@30


igazad van, itthon tényleg sokan elhagyják magukat mindkét nemből.


De valami miatt a hölgyek gond nélkül szóvá tehetik ezt "aputestűzve", sehol egy normális pasizva, de ha fordítva hangzik el, hogy kövér nő köszi de nem kell, akkor olyan hiszti vihart gerjesztesz, hogy örülsz, ha élve mászol ki belőle.

2018. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
43%
Ja, az összes kritizálni merő nő kövér és kosz csíkos, írta az egyik "drága". De persze, csak szegény férfiakat bántják.
2018. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 3.14159265357989 ***** válasza:
59%

Hm, hát éppenséggel senki nem tiltja meg neked, hogy ez vagy az tetsszen. (amíg ez nem megy illegalitásba, de erről nálad szó sincs gondolom, szóval ilyen huszonéves korosztály meg negyvenesek, ez teljesen törvényes)

Sajnos amúgy tényleg az az igazság, hogy nagyon sok dohányos lányismerősöm van (én 20 éves vagyok, ők olyan 18-24 évesek). Kb a fele társaság (najó, legyen 40%) dohányzik, szóval azzal, hogy nem 40 évest keresel, ettől önmagában még nem kerülöd el ezt.

"Olyan leszólásokat, nullázásokat kapok ha valamiért ki merem fejteni, hogy nekem sokkal jobb lenne párkapcsolatra egy egészen fiatal lány" - igen, én ezt megértem, tök érthető, hogy mit szeretnél. De vajon a fiatal lánynak is jobb lenne egy 40 éves párkapcsolatra, mint egy 30, vagy 25, vagy 35 éves? :)

Nemrég leveleztem egy 43 éves emberkével, aki arról akart meggyőzni, hogy mi teljesen összeillünk, hasonlóak vagyunk, stb, és hogy emiatt a korkülönbség nem is érdekes. Tény, volt köztünk néhány hasonlóság, de messze nem annyi, ahogyan ő azt állította, és folyamatosan olyanokat mondott, hogy neki rám van szüksége, neki én kellek, én tökéletes lennék neki, stb, foylton csak nekem ez kell, én erre gondoltam, nekem arra van szükségem, stb. Hát ez nekem nagyon nem tetszett, főleg, hogy egészen más dolgokat is akartunk az élettől és egy párkapcsolatot is máshogy képzelünk el. Szóval szerintem azon is gondolkodj el, hogy te kinek lennél jó, te mit tudnál nyújtani a másiknak. :)

Személy szerint egyébként én úgy gondolm, hogy 20 éves vagyok, a másik 40 éves, én 10 év múlva szülnék, akkor 70 éves lesz a másik fél, mikor a gyerek 20? Valószínűleg kb 75 éves korában fog meghalni, 25 évesen legyen a gyerek árva, én meg legyek ott 55 évesen egyedül? Én pont ezért szeretnék legalább korombelit, mert nem akarok 20 évig egyedül élni (persze bármilyen betegség közbejöhet és ezért nem okolhatom az adott illetőt, de az ellen tehetek, hogy ennek a valószínűségét csökkentsem), nem ezért akarnék párkapcsolatot.

Senki nem kényszerít, hogy jöjj össze valakivel, aki abszolút nem neked való, de senki más sem kényszeríthető arra, hogy olyannal legyen, akivel nem akar lenni. Szerintem a huszonéves fiatal lányok egy része kifejezetten kapható arra, hogy a negyvenes korosztállyal kezdjen, sok sikert ahhoz, hogy megtaláld őket, és hogy olyat találj, aki nem csak súlyos pénzeket akar lehúzni rólad. :/ (sajnos van ilyen is)

2018. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!