Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 18 éves és láncdohán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 18 éves és láncdohányos. Szeretném leszoktatni. Szerintetek van rá esélyem? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
napi legalább fél doboz cigit elszív.. legalább csökkenteni szeretném..

2013. dec. 14. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nincs esélyed. Ezt mondom úgy, mint aki már sok embert le akart szoktatni. Egyrészről megmakacsolják magukat és nem értenek az észérvekből másrészt ha sikerül is, akkor jön valami gond vagy egy buli vagy akármi és máris visszaesik.

Csak arra vedd rá, hogy ne előtted és ne a lakásba, kocsiba.

2013. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

láncdohányos aki napi legalább fél doboz cigit elszív ?

naneviccelj már.

2013. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs.
2013. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

A láncdohányosok napi 2 doboznál indítanak.

(nem, nincs esélyed)

2013. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha ő nem dönt úgy, hogy most akkor leszokik, akkor neked esélyed sincsen. Csak a dohányoson múlik, hogy le akarja e tenni vagy sem.
2013. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ne akard mar vele megutaltatni magad.en annyira utalom,amikor valamiröl leakarnak szoktatni,es megakarjak mondani,hogy mit csinaljak,ezen rengetegszer összevesztem a parommal.az a fel doboz nem szamit soknak amugy sem.
2013. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fél doboz még nem láncdohányos. Az 2 doboznál kezdődik. És ha ő nem akar leszokni, akkor ne cseszegesd ezzel.
2013. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az első alkalomnál mikor nem áll úgy a cövek ahogy kéne,említsd meg neki hogy khm,hát igen,a cigi...úgy le fog szokni mint a pinty :D
2013. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem ajánlanám.

Ha belerakod a srácba a parát lehet, hogy nem csak egyszer lesz gond a szerszámmal, és akkor gáz van :)

2013. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi negatív választ. Hát hogy ne lenne már esélye? Elvileg szeret, nem? Akkor leszokik, ha szépen kéred. Akaraterő kell hozzá. Én anno a szüleimet szoktattam le. Maguktól letették a cigit, csak azért, mert ugye mindig cigiszaguk volt, az nem jó egy gyereknek, én is kértem őket hogy szokjanak le.. és sikerült. Egy próbát legalább megér. :)
2013. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!