Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, hogyha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogyha nem szeretem a láncdohányos anyukákat, meg a kapuzárásos nőket?

Figyelt kérdés

Nyugodtan jöhetnek az oltogató, sértegető válaszok, de akkor sem értem, hogy egy 40es pasas miért ne szerethetné a fiatalabb nőket.

Olyan leszólásokat, nullázásokat kapok ha valamiért ki merem fejteni, hogy nekem sokkal jobb lenne párkapcsolatra egy egészen fiatal lány, mint egy kapuzárási pánikos életközépválságban szenvedő nő, aki azonnal szülni akar, vagy egy láncdohányos anyuka, akit a sütésfőzésgyerek-en kívül nem érdekel más.

Sajnálom, de nem dohányzom, engem nem hajt a tatár gyerek ügyben és vannak érdeklődési köreim, tehát nem házvezetőnőt keresek, hanem társat, de olyat, akivel lehet az életet élvezni hosszútávon.

És bátran, eresszétek ki az ellenszenveteket felém, ha jobban érzitek magatokat tőle, de azért egy párkapcsolat annál komolyabb dolog, hogy olyasmit nyeljen be az ember amit ki nem állhat.



#korkülönbség #kapuzárási pánik #életminőség #életközépválság #szüléskényszer
2018. dec. 2. 21:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%

40 és pasasnak semmi nem jut már ! A 40 és nőknek még akadhat fiatal csődőr is , de fordított esetben semmi. Nem hogy fiatalabb nő. Haha


Néztél már tükörbe ? Nem éreznék kellemetlenül magad egy 25 éves szexi fiatal lányka melett ?

2018. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

"Nem éreznék kellemetlenül magad egy 25 éves szexi fiatal lányka melett ?" - de nem ám XD


Sőt :P

2018. dec. 2. 22:09
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Rendben.

Csak nekem 23 evesen es meg nagyon sokaig nem kell kopaszodo apuka sorhassal, akit utolert kapuzarasi panik, elvalt feleseggel, vagy felnoni keptelen kozepkoru bacsi, aki nagypapa korban akar apa lenni.

2018. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%

Nincs ezzel baj. De mi köze ahhoz hogy egy nő 40-es ahhoz hogy láncdohányos. Nem minden 40-es nő láncdohányos. Mint ahogy nem minden huszonéves antidohányos. Nem minden 40-es nőnek van kapuzárásija mint ahogy vannak olyan huszonévesek akik már bevállalnak gyereket(gyerekeket akár).

Szóval nincs ezzel baj csak ne sarkítsunk és ne legyünk irreálisak.

Plusz ha 40-esként huszonéves barátnőt akarsz akkor jobbnak kell lenned a fiataloknál (és itt most NEM a pénzre gondolok).

Mondom ezt huszoneves nőként úgy hogy nem jönnék össze 40-es pasival.

2018. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

#4 igaza van

Nekem se kellene egy 40 éves férfi akinek apu teste van , kopaszodik stb

Legyünk őszinték a ferfiak jelentős része nagyon elhagyja magát már 40 evesen(ha szetnezek sokan már előbb is) dagadtak , csocsosek stb

Amikor pl én leszek 40 ő meg 60 akkor is milyen jól néznének ki mellette

N24

2018. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván olyan társad lesz amilyet választasz, illetve sikerül választanod! Hogy mit hoz ez magával azt majd az idő megmutatja, ezt tudjuk! Lehet belőle alkoholista akár láncdohányos is nem kell hogy gyermeket szüljön hozzá. Tartogat az élet meglepetéseket amikor azt hisszük jól választottunk, később mutatja magát a dolog, és kiderül jobb lett volna már az elején egy láncdohányossal kezdeni! 😂 Viccet félretéve nem baj az ahogy te vélekedsz nem vagyunk egyformák mindenkinek más igényei vannak ez normális. Kinek mi fér bele ez eltérő. Én például ha megvártam volna a negyvenkét és még nem szültem volna gyermeket biztos hogy öngyilkos lettem volna. Pedig nekem is sok minden adott volt hogy jól érezzem magam de én úgy éreztem hogy törődni szeretnék valakivel, szeretni valakit aki általam válik majd felnőtté, érett emberré. Sorolhatnám. A lényeg nem vagy ettől rosszabb mert más igényeid vannak. Mindenki más vágyak álmok által válik, válhat teljes emberré.
2018. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Hát én se nyelnék le olyat, amit ki nem állhatok, úgyhogy nekem meg nem kell egy kopaszodó, sörhasú, 40es apuci. Nem hajt a tatár gyerek ügyben? Mert 70 évesen akarsz menni a ballagásra, vagy mi? Az ilyet sose értettem. Akkor inkább mondja azt valaki, hogy nem kell neki gyerek, mert csak szórakozni akar az életben. Amúgy attól nem kapsz fiatal nőt, hogy sértegeted a korosztályod.
2018. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne szerethetné egy 40-es pasas a fiatal nőket. Kérdés, hogy ez kölcsönös-e. De ha jut neked, akkor hajrá!
2018. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%

az egy dolog, hogy te mirol almodozol. az meg megint mas, hogy nem kellenel fiatal lanyoknak.

kitalaciokat meg ne gyarts csak azert, mert te fiatal p**cit szeretnel. az egyetememen a lanyok 80%a dohanyos. szoval szerintem a 40es nok kozott tobbet talalsz, aki nem dohanyzik. szinten, ha tarsra vagysz, nem egy hozzad kepest kislanyban fogod meglelni.

koszi, ha olyan koru ferfit szeretnek, mint te, majd osszejovok apukam egyik baratjaval.

2018. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
53%
Fejtsd csak ki nyugodtan, hogy neked a hamvas pipihusi kell/kellene 40-es pasasként. Söt, akár 14 éves. Ha van hozzá "tehetséged" akkor lesz is, egészségedre. Csak ne siránkozz!
2018. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!