Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, hogyha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogyha nem szeretem a láncdohányos anyukákat, meg a kapuzárásos nőket?

Figyelt kérdés

Nyugodtan jöhetnek az oltogató, sértegető válaszok, de akkor sem értem, hogy egy 40es pasas miért ne szerethetné a fiatalabb nőket.

Olyan leszólásokat, nullázásokat kapok ha valamiért ki merem fejteni, hogy nekem sokkal jobb lenne párkapcsolatra egy egészen fiatal lány, mint egy kapuzárási pánikos életközépválságban szenvedő nő, aki azonnal szülni akar, vagy egy láncdohányos anyuka, akit a sütésfőzésgyerek-en kívül nem érdekel más.

Sajnálom, de nem dohányzom, engem nem hajt a tatár gyerek ügyben és vannak érdeklődési köreim, tehát nem házvezetőnőt keresek, hanem társat, de olyat, akivel lehet az életet élvezni hosszútávon.

És bátran, eresszétek ki az ellenszenveteket felém, ha jobban érzitek magatokat tőle, de azért egy párkapcsolat annál komolyabb dolog, hogy olyasmit nyeljen be az ember amit ki nem állhat.



#korkülönbség #kapuzárási pánik #életminőség #életközépválság #szüléskényszer
2018. dec. 2. 21:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezzel nincs baj, mármint, hogy ilyen igényei vannak, bár egy nagyon lesarkitott sztereotípiat hoztál. Nem minden 40 éves nő olyan, amilyennek te leírtad őket. De nyilván egy 25 évesben téged a külső vonz igazán, ha nem tévedek, ergo egy olyan lány szoba sem jöhetne nálad, mint mondjuk én (csak azért írom mert pont 25 vagyok), aki nem dohányzik, és férjhez sem akar menni, sőt gyereket sem akar, de ugye nem modell alkat?

Másfelől abban igaza volt itt előttem pár emberkenek, hogy egy 25 éves csinos nőhöz ki kell valahogyan nézni, mert miért választana olyat, aki nem vonzó? Persze egy huszon éves férfi is elhagyhatja magát, ahogy egy 40es is lehet nagyon jó formában.

2018. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
40%

Vicces ezt a felhördülést szemlélni, ahogy mindenki aputestet, kopaszodást és nagypapákat vizionál. Egyszerűbb lenne, ha feltennél egy képet kérdező, egy egészalakosat mondjuk :D

32/f

2018. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%

#12: ha a kerdezo veszi a jogot, hogy a sajat korosztolyaban levo noket lehuzza es egy kalap ala vesz, akkor hadd feltetelezzuk mi is, hogy nez ki.

Amugy ha heti 3x jarna kondi terembe, akkor sem kene, mert attol nem lesz fiatalabb.

2018. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
65%
Ha annyira jó pasi lenne, most ott feküdne mellette a szép, fiatal barátnője, és nem érezné szükségét annak, hogy olyan nőket szóljon le, akikkel szóba se akar állni.
2018. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
36%

Hehe, amúgy érdekes ha pont bármilyen gyk-s nő beszél aputestű, kopaszodó férfiakról, amikor ha valaki kiír a bojlertestű nőkről kérdést, mindenki halálra lesz pontozva 0-ra....:D

Egy-két jellemző százalékos törzstagot el tudok vizionálni magam elé, kb ilyen gombás hajlatok, 8 redős hasháj, 14 napos koszcsíkokat látnék, az 100% :D

2018. dec. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%
Azért vizionál ilyet mindenki, mert ez az átlag 40-es férfi. Persze, van amelyik nem, de ők nem a gyk-n verik magukat. Egyébként menj azt szedj fel egész fiatal nőt, ki akadályoz meg benne
2018. dec. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%

40 vagyok, dohányzó anyuka, nincs kapuzárási pánikom és az érdeklődésem sem merül ki a sütés-főzésben.

De tudod mit?Nekem nem kellenél...hajkurászd csak a fiatal pipiket...nagyon szánalmas mikor egy 40es pasi a 20as lánykára csorgatja a nyálát.

Talán szerencséd lesz egy butuska kislánynál( itt nem az okos fiatal nőkre gondolok, akik alapból lepattintanak téged), de amivel őt leveszed a lábáról, azzal egy 40es nő körberöhögne.Valószínűleg csak ennyire vagy képes.

2018. dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenki csak azt adta, ami benne van.

Szép napot mindenkinek.



Ps. Sokkal kevesebbnek néznek a valódi koromnál.

2018. dec. 3. 07:56
 19/33 anonim ***** válasza:
33%

Megállás nélkül azt olvasom gyakorin a lányoktól hogy nekik tapasztalt férfi kell, nem egy kisgyerek, meg hogy 15-20 évvel idősebb pasik kellenek nekik, mivel ők is érettebbek a koruknal.

Most hogy egy pali kiirja hogy neki a fiatalok kellenek, instant minden csaj beszol hogy nekik nem kell ilyen idős pasi. Szóval nem kell komolyan venni ezeket kérdező, a fiatal lányok nagyresze apakomplexusos is.

Es egyébként meg tényleg azt teszik amit írtál, savaznak amiért neked nem kellenek x féle nők.

2018. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
35%

Voltam én is 18, meg 22 is. 😊 Csúnyán ki is használtam, hogy azt a középkorú férfit kapom meg, amelyiket akarom, csupán azért, mert 20 évvel fiatalabb vagyok, ők meg fiatalnak akarják érezni maguk. Fizetik a bulikat, éttermeket, elvisznek vásárolni. Jó buli volt. 😉👍 De pont elég volt.

Nem véletlenül vagyok együtt én is inkább fiatalabb férfival. 😉 Pontosan tudom, hogy mit (nem) tud nyújtani nekem a korosztályom. Titeket meghagylak a mostani 18-22 éves fősulis lányoknak, mindenkinek jól jön ebben a korban egy kis anyagi támogatás.

2018. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!