Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, hogyha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogyha nem szeretem a láncdohányos anyukákat, meg a kapuzárásos nőket?

Figyelt kérdés

Nyugodtan jöhetnek az oltogató, sértegető válaszok, de akkor sem értem, hogy egy 40es pasas miért ne szerethetné a fiatalabb nőket.

Olyan leszólásokat, nullázásokat kapok ha valamiért ki merem fejteni, hogy nekem sokkal jobb lenne párkapcsolatra egy egészen fiatal lány, mint egy kapuzárási pánikos életközépválságban szenvedő nő, aki azonnal szülni akar, vagy egy láncdohányos anyuka, akit a sütésfőzésgyerek-en kívül nem érdekel más.

Sajnálom, de nem dohányzom, engem nem hajt a tatár gyerek ügyben és vannak érdeklődési köreim, tehát nem házvezetőnőt keresek, hanem társat, de olyat, akivel lehet az életet élvezni hosszútávon.

És bátran, eresszétek ki az ellenszenveteket felém, ha jobban érzitek magatokat tőle, de azért egy párkapcsolat annál komolyabb dolog, hogy olyasmit nyeljen be az ember amit ki nem állhat.



#korkülönbség #kapuzárási pánik #életminőség #életközépválság #szüléskényszer
2018. dec. 2. 21:53
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
81%

Nem baj, mert az elvárásaid és vágyaid kizárólag rád tartoznak.

Másik dolog, hogy ennek mennyi a realitása.

2018. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
11%
Nyugodtan sz1rjál bele a nők elvárásaiba. Ők is fiatalon a gazdag alfával dugnak csak. 30 felett kegyetlenül visszanyal nekik a fagyi. Nyugodtan válaszd a feszes testű fiatal nőt, ha van elég pénzed hozzá Papesz ;)
2018. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
86%
Igazabol olyan elvarasaid vannak amilyet csak szeretnel, max jol korberohognek. En is azt tennem, ha egy apukakoru ferfi ramhajtana.
2018. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
97%

Nemrég bepróbálkozott egy ilyen pasas nálam, fiatalnak hazudta magát(27) HAHA.


Épp nyitott voltam a kép és előítélet nélküli ismerkedésre. Dumáltunk, jó volt, megbeszéltük külsőre vonatkozóan, hogy mindketten meg vagyunk magunkkal elégedve.


Erre találkozásig és számcseréig jutottunk, persze fel is ugrott egykét kép róla. Úgy nézett ki, mint valami suttyó 45 éves(sportosabb) alkesz. Számonkértem, ő áradozott magáról, hogy igazából 37, elnézést kért a hazugságért, de mindenki 10 évvel fiatalabbnak nézi stb...


Egyszerűen kiakadtam, fogalmam sem volt, milyen világban élhet ez, a bőre szottyad, a haja ritka, az arca csupa ránc, a tokája enyhén lóg, karikásak a szemei. Aki azt hiszi, hogy fiatalabbnak néz ki, az higgye el, hogy csak jóindulat miatt mondják. A kockás has nem számít fiatalítónak, az csak egy kockás has lesz egy harmincas férfin.


Még írt párszor amúgy a nem ellenére, de nem reagáltam és abbahagyta.


Eddig minden férfi, aki fiatalabb kinézetűnek gondolta magát, alaptalanul gondolta ezt.


Jó, egyszer találkoztam egy sráccal, aki vállatlan volt, vékony, alacsony és szép, feszes bőre volt és sok haja, és kiderült, hogy 28(18nak gondoltam), de mára már ő is a korának megfelelően néz ki, csak később ütött be nála a kor.

2018. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
64%
#24: Az idő múlását sokan nem képesek elfogadni és önmagukat hajlamosak fiatalabbnak látni a valós koruknál. Nőkre ez ugyanígy igaz. Számtalanszor leírtam már, hogy nincsenek 20-nak kinéző 30-asok, ahogy 30-nak kinéző 40-esek sem. Olyan létezik, hogy valaki a korához képest jobban vagy kevésbé jól tartja magát, de a 25 évesnél idősebbeknél 2-3 éves pontossággal meg lehet állapítani valakinek a korát. A többi csak kegyes hazugság.
2018. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
48%
Ez a fiatalabb néznek a koromnál jó duma, kérdező :) bizti csak 40nek nézel ki. Szép napot neked is
2018. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

"Ez a fiatalabb néznek a koromnál jó duma, kérdező :)"


Nem én mondom, hanem tényleg ezt mondják rólam.

2018. dec. 3. 16:56
 28/33 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet és megmondjuk. 👍
2018. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
19%

40-es férfiak mind aputestűek?



Érdekes, 39 évesen évi 2-3 félmaratont futok, edzőterembe járok, gondolom 1 év alatt nem fogok sörhasat növeszteni.


Viszont a 30+ éves nők 90%-a már fotel seggű, a fogyókúrája ugyanaznap kezdődik, mint az edzése (holnap), de "ma még bűnözünk".



Persze, "az igazi férfiak nem csontokkal játszanak", meg "ilyen egy igazi nő, nem piszkafa"

2018. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#29

Hazánkban sok férfi elhagyja magát már 40 evesen vagy előbb , persze van kivétel de nagyon ritka. Szinte csak apu testű , pocakos fiukat férfiakat látok Budapesten mindenhol Soknak igenis sorhasa van nagy csocsokkel. Nők között is sok van akik már fiatalon elhagyják magukat úgy hogy meg nem is szültek

2018. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!