Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek gyakori eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek gyakori eset hogy elhízott pasasokat kell elutasítanotok?

Figyelt kérdés

Pl ti vékony vagy sportosak vagytok és egy nem hozzátok illiő ferfiak is próbálkoznak ! Általában értenek a nem - ből ? 1,Hazudni szoktatok nekik hogy ne bántsátok meg, 2,kész tények elé állítjátok 3, simán leraztátok - vagy ha csak neten próbálkozik akkor letíltjátok reakció nélkül


??


2018. nov. 28. 15:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%
Párom 175cm 100kg viszont pocija van amúgy izmos mindenhol. Én 163cm 52kg vok. Előző párom is macis volt. Ennek ellenére már volt vékony párom is. Sztem sokkal fontosabb a tulajdonság h valami mrgfogjon benne. Sokszor megkapom h nem illunk össze de nem érdekelnek mások. Környezetembe is van sok olyan pár akik "nem illenek össze" de a testalkat nem függ össze az izlessel. 27N
2018. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha tesz érte h jó kondiba legyen akkor oké, nincs ítélkezés, ha nem tesz akkor baj van. Én inkább úgy válogatnám őket szét, h ki az aki sportol, ki az aki nem.

És sokszor baromiigazságtalan, h mig egyik lusta barátom kockahassal rendelkezett, addig akiket az edzőteremben látok fickók meg szétdolgozzák az agyukat és még is van rajtuk felesleg. Sajnos hormonoktól is nagyban függ ez. Mert egy karcsú pasi is zabálhat , de nem hízik el.

Úgyhogy kövéreknek inkább hormonokat kéne beszerezni, és akkor megoldódna ez a probléme, és akkor még a mostani csinos fickókat is letolnák a pályáról!

2018. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Velem meg sosem volt ilyen.
2018. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy kövéreknek inkább hormonokat kéne beszerezni, és akkor megoldódna ez a probléme"


Ezt úgy hívják, hogy szteroidozás, és egy életre tönkrek**d vele magadat, de szerintem is fontosabb a szuperhősizomzat, mint az egészség, no para

2018. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem steroidra gondoltam, hanem testosteronra.
2018. nov. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
És szerinted a mesterségesen bevitt tesztoszteron, az micsoda? :D
2018. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bajod veled? Láttam negyvenes apu testű pasikat a konditeremben akik huszonéves re fiatalitottak vissza magukat. Nem a sporttol!
2018. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Most az jobb ha kövér, és attól szenved meg hátrányban van?

Mit csináljon az a szerencsétlen ha már az agya nem termel elég hormont? Mert a mukajakkal lenyomta meg a sörrel, meg h mindig a monitort telot bámulja az meg blokkolja az agyàt.

2018. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 LazyJones ***** válasza:
#28 Talán ideje lenne elfogadnia mindenkinek, hogy az emberek öregszenek, és megereszkednek, és azt kellene elérni, hogy egy 40-50-es pasasnál az egészség és a jó hangulat legyen az elvárás, ne pedig a 20 éves, szteroiddal felpumpált műtest.
2018. nov. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

" Mert a mukajakkal lenyomta meg a sörrel, meg h mindig a monitort telot bámulja az meg blokkolja az agyàt."


Hát igen, a dolgoknak következményei vannak. 25 év egészségtelen életmódot már nem fogsz teljesen rendberakni. Ez van. Amúgy orvos írhat fel tesztoszteront, de akkor azt onnantól örökre szedni kell, mert magadtól többet nem fogsz termelni.

2018. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!