Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az ilyen fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen fiúknak mint amilyen én is vagyok csak az elhízott lányok jutnak?

Figyelt kérdés

190 centi vagyok, és 70 kiló, erősítek ezért van rajtam egy kis izom, de azért vékony testalkatom van. Ráadásul visszahúzódó típus vagyok.

Az ilyen fiúk csak az előnytelen külsejű lányoknak kell?

Vagy azért az átlagos lányoknak is tetszenek az ilyen fiúk?


Köszi a válaszokat!


2018. nov. 12. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Úristen.... nyugodj meg, nem a külsőd miatt nem kellesz senkinek, hanem a minősíthetetlen hozzáállásod miatt.
2018. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha amúgy nem vagy ronda/igénytelen, akkor simán lehet csinosabb barátnőd.
2018. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Rinya, rinya, rinya.


Lődd le magad, azzal jobban jársz.


Szánalmasak az ilyen kérdések és a hozzá tartozó magyarázkodások.

2018. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen, talán ronda sem, inkább átlagos lehet az arcom..
2018. nov. 12. 10:47
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem jut, és nem jár.

Vagy sikerül összejönni átlagos nővel, vagy nem. Ez rajtad múlik, nem a másik külsején. Ha nem tetszik, azért ne kezdj vele, hogy legyen valaki.

2018. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak szemében túl van értékelve a külső és a pénz.


Kell egyfajta nők számára vonzó belső tulajdonságok összessége is. Tökösség, magabiztosság, jó duma, kezdeményezőkészség, ilyenek. Van sok nemgazdag és nemBradPitt idióta, akik szerint csak a pénz vagy a külső számít (te inkább a külső megszállottja vagy), de közben a fejetekben sokkal nagyobb problémák vannak. Onnan hiányzik a férfias viselkedés, ami tetszik a nőknek

2018. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy barátom aki 180-190 körüli és alig 70 kiló vasággyal. Alapvetően nagyon szereten mint embert és külső alapján nincs semmi baj vele szerintem, viszont a viselkedése olyan ami szerintem nem illik hozzám. Én meg nem tartom magam sem igénytelennek, sem túlsúlyosnak.
2018. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Kellene egy tökösség, kiállás, határozottság, stílus. Nem a 70 kg miatt nincsenek ezek. Én 191/97 vagyok, de nem emiatt van kiállásom, stílusom, határozottságom, tököm. 🙂
2018. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
láttam már gebét csinos nővel. fogalmam sincs hogy csinálja, szerintem nincs is annál undorítóbb mint mikor valaki amúgy jó magas lenne, csak hozzá meg a bordáit tudod számolni.🤢 egyél meg eddzél. normálisan. és voilà, ha még a farkad is nagy (bár a gebéknek általában az is vékony, de ki tudja) akkor kaphatsz olyan szupermodell barátnőt amilyenre te igényt tartanál.
2018. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

"szerintem nincs is annál undorítóbb mint mikor valaki amúgy jó magas lenne, csak hozzá meg a bordáit tudod számolni"


Nekem meg pont bejön. Az izmos és túlsúlyos férfiak, akiknek pocakjuk és mellük van, kifejezetten taszítanak. Persze az arc és a személyiség fontosabb, de ha csak testalkatot nézzük, nekem a kifejezetten sovány férfiak tetszenek.


Kérdésedre válaszolva, az ilyen hozzáállású fiúknak valószínűleg semmilyen lány nem jutna.

2018. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!