Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az ilyen fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen fiúknak mint amilyen én is vagyok csak az elhízott lányok jutnak?

Figyelt kérdés

190 centi vagyok, és 70 kiló, erősítek ezért van rajtam egy kis izom, de azért vékony testalkatom van. Ráadásul visszahúzódó típus vagyok.

Az ilyen fiúk csak az előnytelen külsejű lányoknak kell?

Vagy azért az átlagos lányoknak is tetszenek az ilyen fiúk?


Köszi a válaszokat!


2018. nov. 12. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne már ember, kezdjél el gyúrni te szerencsétlen, szerencséd van magas vagy, akkor használd is ki az előnyeit, ne síránkozz.
2018. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Anyagilag hogy állsz ? Ház ? Kocsi ? Jó állás (min 400 nettó) megvan ?
2018. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok emiatt csak egy kocsim van. Más nincs.

400 ezer??? Magyarországon élek 😂😂😂

2018. nov. 12. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!