Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek gyakori eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek gyakori eset hogy elhízott pasasokat kell elutasítanotok?

Figyelt kérdés

Pl ti vékony vagy sportosak vagytok és egy nem hozzátok illiő ferfiak is próbálkoznak ! Általában értenek a nem - ből ? 1,Hazudni szoktatok nekik hogy ne bántsátok meg, 2,kész tények elé állítjátok 3, simán leraztátok - vagy ha csak neten próbálkozik akkor letíltjátok reakció nélkül


??


2018. nov. 28. 15:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Online elég gyakori. Megirom neki, hogy bocsi, de nem. Ha nem érti meg, akkor tiltom. Élőben még nem jöttek oda kövér férfiak.
2018. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

,,Ki beszélt itt /elvárásokról/?"

Mert egy dagadt ember az ne akarjon csinos,igényes párt,hanem hasonszőrüt keressen.

Mivel nem várhatja el a jobbat.


"Te is azt sugallod, hogy aki X alkatú, az csak Y alkatúnál próbálkozzon, mert szerinted úgy helyes? A kérdező is hasonlót sugall a kérdésével. ("nem hozzátok illő férfiak")"

Mert ez így van,és helyes is.

Egy elhízott ember ne akarjon minőségibb párt hanem tegyen érte,hogy olyanná válljon ami vonzó lesz,tolja magát edzeni szépen.


"Mióta áll összefüggésben valakinek a testalkata és az, hogy netalántán ki tetszik meg neki?"

Ha valamit akarsz ahhoz tenni kell,ha tudod,hogy csinos nőt akarsz akkor nem hízol el és lépéseket teszel másban is.


"Az pedig, hogy megtetszik valaki, nem feltétlen szól az alkatról vagy elvárásokról. Egyesek olyan gépiesen gondolkoznak, hogy néha úgy érzem, mint ha valami szimulációban lennék..."

Hiába tetszik meg neki nézzen tükörbe és gondolkodjon el,hogy nem fog kelleni egy igényes nőnek,ha egy vékony nő,izzad a teremben mellette diétázik keményen akkor mire gondol az aki eszi a kenyeret meg issza a sört,hogy majd a potrohos beleire benedvesedik a nő?

Ha csinos nő kell tenni kell érte.

2018. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

# 7


Azért voltam rá kíváncsi, mert látatlanban is tudtam, hogy a te mackós definíciód egy enyhe túlsúllyal rendelkező, alapvetően egészséges férfitestre utalt. Nem kötekedni akartam veled, de azért jó tisztában lenni a "dagadt férfi" fogalommal.


A te exed nem volt dagadt. Pont.

2018. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 LazyJones ***** válasza:
53%
Felesleges ilyen pinceszintre írogatni, de megteszem. Akinek csinos nő kell, tegyen érte, és ismerje is be, hogy neki csak a külső számít, lehet bármilyen liba is. Nekem az értelmes nők tetszenek, akár testesek, akár soványak. Valószínűleg ezért is találok olyanokat. Hát, mindenki a maga ízlése szerint válogat, végülis...
2018. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

# 14


Ha az a pinceszint, hogy nem akarom, hogy a párom 40x évesen szívrohamban meghaljon, akkor maradok pinceszinten.


Elképesztő vehemenciával véditek itt a kóros kövérséget. (bár 99% azért, mert fogalmatok sincs arról, mi az a kövérség - lásd az egyik korábbi válaszolót, aki egy kövér férfiakról szóló kérdés alá prezentálta az egyik exét, aki 174 cm 86 kg. Ez túlsúly, nem kövérség)


Én éltem együtt kövér emberrel és tapasztaltam, hogy egy nálam fiatalabb ember nem tud mozogni, fújtat, ha lépcsőzni kell, a szexben sem tudja úgy odatenni magát, mint egy egészséges, sportos ember stb.


Annyi hátránnyal jár a kövér társ, hogy azt ti tapasztalatok híján fel sem tudjátok fogni. Csak papoltok itt a felszínességről.


Mindenkinek kutya kötelessége tenni az egészségéért. Főleg ha párkapcsolatban vagy házasságban él.

2018. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Egy egészséges testsúlyú férfi / nő is lehet gyengéd, törődő, hűséges.

Érdekelhetik a művészetek, a kultúra. Ez nem a kövérek privilégiuma és ez nem érv amellett, hogy valaki elhagyja magát.

2018. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

#12: csakhogy a világ nem így működik. Elképesztően ostoba gondolkodásmód és a gyakorlat sem ezt igazolja. :D

Te elvárásokban gondolkodsz meg "kinek mi jár/mit érdemel" szinten mozogsz, de ez nem így működik.

Tökéletesen elfogadható ha valaki valakinek nem tetszik és nem ismerkedik vele emiatt, ebben nem látok kivetnivalót. De ne haragudj, ne akard már beszabályozni, hogy kinek "mi jár"... :D Nevetséges vagy.

Egy kapcsolat/vonzalom nem érdemi alapon működik, hanem vonzalmon. Ezért látni néha olyan párokat együtt, akik a te bugyuta elméleted szerint "nem illenek össze". Erről ennyit.

2018. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 LazyJones ***** válasza:
58%
#16 nem a kövérek privilégiuma, ez tény. Nem is állítottam. És bocs, de 130 kilósan azt hiszem, pontosan tudom, milyen egy kövér ember élete. Legalábbis egy KONKRÉT kövér ember élete. És tudod, miért pinceszint? Mert nem akarod, hogy a túlsúly miatt meghaljon szívbajban. De ha meghal negyven évesen agyvérzésben, vastagbélrákban, bőrrákban, balesetben, autoimmun betegségben az már nem aggaszt, mert azt nem tudod ráfogni egy külső jegyre. Szeribted nem bír annyit az ágyban, mint egy sportos pasas. Lehet; párom szerint viszont az ellenkezője igaz, szóval lehet, nem olyan evidens a dolog, mint elsőre tűnik. Viszont amit nem tudsz, és nem is érdekel, az az, hogy milyen az a kövér ember, mi áll adott esetben mögötte, hogyan él, mit csinál. Ugyanis dagadt vagyok, miközben 9 évig végeztem nehéz fizikai munkát. Nem fogyok le, pedig hetente kétszer járok úszni és diétát tartok. Nem tudod, milyen ember vagyok, mert neked csak a mérleg számít és az átmérő; és az egészet az teszi különösen szomorúvá, hogy szerintetek könnyű tenni a súly ellen, és aránylag hamar el is lehet érni a jó szintet, mégis, még egy tökéletes belsőjű emberre sem szánnátok ennyi időt, hogy hátha csak egy lökés kellene nekik. Nálam ez egyszerű felszínesség. Nem kötelező kövér embert választani. De mindenki megérdemelné, hogy legalább felszínesen megismerjék, mielőtt leírják.
2018. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%

"Akinek csinos nő kell, tegyen érte, és ismerje is be, hogy neki csak a külső számít, lehet bármilyen liba is."


Imádom, hogy ha valakinek fontos a külső, akkor az ilyen álszent, magaslóról papoló arcok rögtön rányomják, hogy CSAK az fontos.

Kajából is a finomat szeretem, de attól még figyelek rá, hogy egészséges is legyen.

Nőből is olyat akarok, aki úgy is tetszik mint nő, és úgy is mint ember. Ha az előbbi nem lenne fontos, akk vszleg a legjobb fiúbarátommal járnék :)

2018. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nálam eddig egyetlen egyszer próbálkozott túlsúlyos fiú, még gimiben. Illetve nem jött oda, hanem sms-ben vallott szerelmet. Sajnos, nem emlékszem már arra, hogy mit mondtam neki. Azóta sem kezdeményezett nálam elhízott férfi. Akkor kb 50 kg körül voltam, jelenleg 60 kg, 168 cm. Nem tudom, talán nem vagyok a ducik esete, mindig vékony vagy sportos alkatúak jöttek oda hozzám. Letiltani, megsérteni nem szokásom, ahhoz nagyon hülyének kell lenni, hogy ilyet tegyek.
2018. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!