Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Nektek gyakori eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek gyakori eset hogy elhízott pasasokat kell elutasítanotok?

Figyelt kérdés

Pl ti vékony vagy sportosak vagytok és egy nem hozzátok illiő ferfiak is próbálkoznak ! Általában értenek a nem - ből ? 1,Hazudni szoktatok nekik hogy ne bántsátok meg, 2,kész tények elé állítjátok 3, simán leraztátok - vagy ha csak neten próbálkozik akkor letíltjátok reakció nélkül


??


2018. nov. 28. 15:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a mackósak tetszettekl mindig is. A természetük sokkal fontosabb számomra.
2018. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem azt hogy az ilyen apu testű dagadt férfiaknak miért van akkora elvarasuk a nők fele?pl nagy melle legyen, vékony, sportos stb. Mire fel? Magukra nem adnak el vannak hizva stb

Nem szertem a dagadt férfiakat nem tudok vonzodni hozzajuk.

Igen volt már hogy oda jöttek megmondtam h nem akarok ismerkedni , barátkozni. Neten írnak egyszerűen nem irok vissza és tiltom

N 24

2018. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
2es, ezt én sem értem, ugyanakkor önbizalmuk is alig van, emiatt mindig olyan nyugtalanok, furcsák.
2018. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

Nálam egy ilyen mackós pasi próbálkozott be. A párom volt 3 évig :)

Eddig senkit nem utasítottam vissza a testalkata miatt. Nekem sokkal fontosabb az ápoltság és rendezettség, illetve a stílus, hogy hogyan adja elő magát, mit sugall valójában. Most vékony férfi a párom, de pont úgy szeretem a testét, mint az előzőnek.

2018. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

#4-es: Hány kg volt az a "mackós"?


A dagadt férfi nálam amolyan 100 kg (többnyire 0 izomtónussal) .


Kötve hiszem, hogy a volt párod ilyen volt, hacsak nem izgat a tudat, hogy a hasa előbb ér el, mint a farka. (Csernustól kölcsönzött hasonlat)

2018. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

#2: Ki beszélt itt /elvárásokról/?

Te is azt sugallod, hogy aki X alkatú, az csak Y alkatúnál próbálkozzon, mert szerinted úgy helyes? A kérdező is hasonlót sugall a kérdésével. ("nem hozzátok illő férfiak")

Mióta áll összefüggésben valakinek a testalkata és az, hogy netalántán ki tetszik meg neki? Az pedig, hogy megtetszik valaki, nem feltétlen szól az alkatról vagy elvárásokról. Egyesek olyan gépiesen gondolkoznak, hogy néha úgy érzem, mint ha valami szimulációban lennék...

2018. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
86 kg és olyan 174cm kb. Bár nem értem ez miért is érdekel téged, de ha ennyire kíváncsi voltál rá, hát leírtam.
2018. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan ír aki nem tetszik megirom neki őszintén hogy nem és nem magyarázkodom! Számomra Ő egy ismeretlen. Ha nem veszi tudomásul hogy nem és írjál akkor tiltom.

Minsig vissza írok.

N27

2018. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Interneten ignorálom, élőben közlöm, hogy nem ismerkedem.

Élőben értenek a nemből, max. odébb megyek. Neten már nem annyira jellemző, olyankor jön a tiltás.

2018. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

"Mióta áll összefüggésben valakinek a testalkata és az, hogy netalántán ki tetszik meg neki? "


Bocsi, de nem teltebb, mackós, stb. volt a megfogalmazás.

Az elhízottak szinte senkinek nem tetszenek, és egészségtelen is. Az elhízottság már kicsit túllép azon, hogy mindenkinek más tetszik. Kétlem, hogy bárkinek is kifejezetten az elhízott férfiak tetszenénk.

2018. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!