Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

19 éves pasi vagyok és lenne egy nagy bajom. Röviden, tömören: Ha ránézek egy fullos lányra, elkap a rosszullét, illetve egy jó mély csalódottság, hogy bakker, nem lehet az enyém, illetve hogy engem fixen levegőnek néz, biztos más kurja.


Haverjaim hívnak bulikba folyamat, de nem megyek, mert mi értelme annak, hogy végignézem ahogy ők becsajoznak én meg ott unatkozok. Bulikban képtelen vagyok csajozni.. Elegem van már.. Nem vagyok olyan rossz faszi, ahogy jópáran mondják, csakhát ugye rendesen alá becsülöm magam...



2018. nov. 27. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az elmélet téves,nem is tudod mennyire 😀
2018. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te magad is leírtad, gondok vannak az önbizalmaddal. Ezen csak te tudsz változtatni.
2018. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak te tudsz változtatni, más nem... Van ilyen ismerősöm, de ő nem 19 éves, hanem jóval több. Gondolom, nem célod neked is ugyanitt tartani 15 év múlva.
2018. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyan zenét hallgatok, amikben oltják a mai lányokat.. Meg nem merek egyik bulis csajhoz hozzáérni sem, mert folyton az motoszkál a fejemben, hogy ezek biztos ringyók és tuti van valami nemi beetgségük (HPV, Hepa C, HIV/AIDS)
2018. nov. 27. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Dolgoznod kell magadon. Igazából ennyi.
2018. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Majd jön egy nő akit annyira megkedvelsz,hogy miatta túlnősz magadon és akármennyire lehetetlenek tűnik mégis arra fog ösztönzi hogy próbálkozz kitartóan.

(Vagy nem,ez csak saját tapasztalat 😀)

2018. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszod után inkább azt mondom, ilyen hozzáállással hagyd a csajozást a pic$ába. Ez az általánosítás durván megalázó minden nőre nézve. . Ennyi erővel ők is gondolhatják rólad ugyanezt.
2018. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan zenét hallgatsz, ami gyűlöletet plántál benned a másik nem iránt, akkor a) ne hallgass ilyen zenét b) vállald, hogy ilyen gondolatok kavarognak a fejedben, de akkor aztán ne sóvárogj a lenézett női nem iránt.


Inkább az a)-t javasolnám..

2018. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De már végső elkeseredésemben mit csináljak? már egy tucat lánynál próbálkoztam. egyiknek sem kellettem... Hova a francba erőlködjek tovább
2018. nov. 27. 18:21
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen bulizós csajoknál,nem kell próbálkozni.Mindennap más f@rokba ugrálnak,a legtöbbje rendszeres visszatérő a nemibeteg gondozóba.Nem egy ismerősőm,szedet össze betegséget tőlük.Vannak normális,szerethető lányok is,csak ők nem reklámozák magukat.
2018. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!